Aktuální informace

Máme pro vás otevřeno!

Vaše bezpečnost je naše priorita.
Dodržujeme pravidlo 3R.
ruce
roušky
rozestupy
Jsme zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Formé apartments

Ten nejlepší odpočinek i po zákroku. Na naší klinice máme k dispozici moderní apartmány pro klienty z daleka i pro rodinné příslušníky. Můžete tak být nablízku našim lékařům a zdravotnickému personálu i po propuštění z kliniky.

Apartmány v budově naší kliniky

 Před několika lety jsme přemýšleli, jak vytvořit váš pobyt pohodlnější a bezpečnější. Jsme hrdí na to, že se nám podařilo, jako jediné klinice v Praze, vybudovat Formé apartmány přímo v budově Formé clinic. Dostanete tak vše na jednom místě od zákroku, přes pooperační péči až po návrat domů.

Formé Apartments

  • dvoulůžková postel
  • TV
  • vybavená kuchyňka
  • vybavená koupelna

Návštěvy

Nezapomínáme na vaši rodinu a přátele,kteří se mohou ubytovat na apartmánu s vámi. Jelikož se klinika nachází jen o patro níže, mohou vás tak kdykoliv navštívit během vaší hospitalizace.

Platba

Pobyt můžete zaplatit až po příjezdu na apartmány.

Nablízku zdravotnickému personálu

Apartmány se nachází přímo v budově kliniky. Můžete tak zůstat na blízku našim doktorům a zdravotnickému personálu po propuštění z kliniky.

Masáže

Během vašeho pobytu na apartmánech si můžete dopřát relaxační masáž vy i vaši blízcí.

Bohaté snídaně a kvalitní pokrmy k dispozici po celý den

Odebíráme v bio kvalitě z domácí produkce. Jste vegan, vegetarián, nebo držíte dietu? Pro nás to není žádný problém. Servírujeme vám každý den čerstvé a zdravé jídlo.
Pokud máte zájem o rezervaci apartmánů neváhejte nás kontaktovat na info@formeapartments.cz.
Více o apartmánech zde:
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku