Apartmány

Ten nejlepší odpočinek i po zákroku. Na naší klinice máme k dispozici moderní apartmány pro klienty z daleka i pro rodinné příslušníky. Můžete tak být nablízku našim lékařům a zdravotnickému personálu i po propuštění z kliniky.

Apartmány v budově naší kliniky

Před několika lety jsme přemýšleli, jak vytvořit Váš pobyt pohodlnější a bezpečnější. Jsme hrdí na to, že se nám podařilo, jako jediné klinice v Praze, vybudovat Formé apartmány přímo v budově Formé clinic. Dostanete tak vše na jednom místě od zákroku, přes pooperační péči až po návrat domů.

Proč si vybrat naše apartmány

Nabízíme 3 typy našich apartmánů.
Apartments 1
Apartments 2
Apartmany 3

Bohaté snídaně a kvalitní pokrmy k dispozici po celý den

snidane 1
snidane 2
snidane 3

Návštěvy

Nezapomínáme na vaši rodinu a přátele,kteří se mohou ubytovat na apartmánu s vámi. Jelikož se klinika nachází jen o patro níže, mohou vás tak kdykoliv navštívit během vaší hospitalizace.

Platba

Pobyt můžete zaplatit až po příjezdu na apartmány.

Nablízku zdravotnickému personálu

Apartmány se nachází přímo v budově kliniky. Můžete tak zůstat na blízku našim doktorům a zdravotnickému personálu po propuštění z kliniky.

Masáže

Během vašeho pobytu na apartmánech si můžete dopřát relaxační masáž vy i vaši blízcí.
Pokud máte zájem o rezervaci apartmánů neváhejte nás kontaktovat na info@formeapartments.cz.
 
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku