Příběhy 2020

Formé clinic
15. 1. 2020
Příběhy 2020
I přesto, že jde někdy o drobný zákrok, může mít jeho provedení na kvalitu života celkem zásadní význam. V našem oboru se s tím setkáváme velmi často. My i naši partneři moc dobře víme, že mezi námi jsou a vždy budou lidé, kteří si byť i třeba tento drobný zákrok nemohou dovolit. Jsme nadšení a hrdi, že od roku 2020 funguje nadace Formé clinic a pomáhá tam, kde je to nejvíc potřeba.
Sledujte s námi v roce 2020 čtyři takové příběhy, čtyři změny, které jak věříme, pomohou žít život, tak jak je to nejlépe možné.

Čtyři proměny, ve kterých můžete být i vy!

Pošlete nám svůj osobní příběh na email: nadace@formeclinic.cz a my vždy dle aktuálního období vybereme jednu/jednoho z vás, který dostane plnou péči od nás zcela zdarma. 
Níže najdete všechny 4 zákroky, které nás čekají v roce 2020. Na proměně vždy spolupracuje konkrétní koordinátorka, která se o klienta bude starat od začátku do konce, a náš plastický chirurg. 
Děkujeme, že nám posíláte své příběhy!
Jiří Bayer a Pavla Zeklová

1. příběh - Facelift

Každý z nás má maminku, kamarádku, nebo sám už má léta, která se podepisují na kůži v obličeji. Velmi rádi pomůžeme jedné z vás, která dostane zákrok Facelift zdarma.
Vaše osobní příběhy, pro koho byste zákrok získali i s fotografií samotného hlavního hrdiny posílejte na nadace@formeclinic.cz.

Datum zasílání příběhů

leden, únor 2020

Zákrok

Facelift

Koordinátor

Pavla Zeklová

Plastický chirurg

MUDr. Jiří Bayer
MUDr. Matúš Baran, MBA a Jana Dostálová

2. příběh - Liposukce

Datum zasílání příběhů

březen, duben 2020

Zákrok

Liposukce

Koordinátor

Jana Dostálová

Plastický chirurg

MUDr. Matúš Baran, MBA
MUDr. Miloš Križko a Kristýna Hantschová

3. příběh - Abdominoplastika

Datum zasílání příběhů

květen, červen 2020

Zákrok

Abdominoplastika

Koordinátor

Kristýna Hantschová

Plastický chirurg

MUDr. Miloš Križko

4. příběh - Valy stehen

Datum zasílání příběhů

červenec, srpen 2020

Zákrok

Valy stehen

Koordinátor

Jana H.

Plastický chirurg

MUDr. Jana Bartošková
 

Mohlo by vás zajímat

Trápíte se v posilovně, jíte zdravě a některé partie prostě zůstávají beze změn? Poslední přebytečná kila se vám nedaří zhubnout? Od porodu už utekl nějaký ten pátek, ale některé vaše partie vám jej stále připomínají? Určitě už jste slyšeli o liposukci. Jednoduše se zbavit přebytečných kil bez námahy a zbytečných diet zní jako sen.
Trápí vás kila na víc a váháte, který zákrok je vhodný právě pro vás? Abdominoplastika nebo liposukce? Jaký je v nich rozdíl? Pro koho jsou zákroky vhodné? Mají stejný účinek? Čtěte na našem blogu!
Vzpomenete si na dvě slova, která váš život převrátila úplně naruby? “Jste přijata.”, “Máte výpověď.”, “Miluji tě.”, “Ahoj Pavle.” Ne? Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme, že to byla tato: “Jste těhotná.”

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku