Proměna Terezy Z. 25 let

Formé clinic
Tereza prošla liposukcí u MUDr. Barana a je velmi spokojená. Žije teď nový život.
Tereza prošla liposukcí u MUDr. Barana a je velmi spokojená. Žije teď nový život.

Proč jste se rozhodla pro naší kliniku?

Už delší dobu jsme hledala vhodnou kliniku. Porovnával jsem fotky, četla recenze. A jednoho dne se mi na FB objevila soutěž vaší kliniky o voucher na liposukci. Zúčastnila jsme se a k mému velkému překvapení jsem vyhrála.

S jakým problémem jste nás oslovila? Co vás k nám přivedlo?

Měla jsem problém s přebytečným tukem. Takže když jsem vyhrála liposukci u MUDr. Barana, byla jsem velmi šťastná.
Dokonalou postavu můžete získat pomocí tumescentní liposukce, která se provádí prostřednictvím moderního přístroje Body-Jet.

Jak jste byla spokojená s průběhem operace a hojením?

Vše proběhlo absolutně bez problémů. Samotná operace proběhla velmi rychle a stejně tak velmi rychle jsem se zapojila do běžných domácích prací.

Je něco co vás překvapilo, co jste nečekala?

Velké překvapení pro mě bylo, že konečný výsledek operace je vidět až zhruba půl roku od zákroku. Čekáni se ale rozhodně vyplatilo. Žiji teď úplně nový život.

Mohlo by vás zajímat

Trápíte se v posilovně, jíte zdravě a některé partie prostě zůstávají beze změn? Poslední přebytečná kila se vám nedaří zhubnout? Od porodu už utekl nějaký ten pátek, ale některé vaše partie vám jej stále připomínají? Určitě už jste slyšeli o liposukci. Jednoduše se zbavit přebytečných kil bez námahy a zbytečných diet zní jako sen.
Trápí vás kila na víc a váháte, který zákrok je vhodný právě pro vás? Abdominoplastika nebo liposukce? Jaký je v nich rozdíl? Pro koho jsou zákroky vhodné? Mají stejný účinek? Čtěte na našem blogu!
Vzpomenete si na dvě slova, která váš život převrátila úplně naruby? “Jste přijata.”, “Máte výpověď.”, “Miluji tě.”, “Ahoj Pavle.” Ne? Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme, že to byla tato: “Jste těhotná.”
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku