PROMĚNY 2020

Formé clinic
Posílejte nám své osobní příběhy a my vždy dle aktuálního období vybereme jednu/jednoho z vás, který dostane plnou péči od nás zcela zdarma. 
I přesto, že jde někdy o drobný zákrok, může mít jeho provedení na kvalitu života celkem zásadní význam. V našem oboru se s tím setkáváme velmi často. My i naši partneři moc dobře víme, že mezi námi jsou a vždy budou lidé, kteří si byť i třeba tento drobný zákrok nemohou dovolit. Jsme nadšení a hrdi, že od roku 2020 funguje nadace Formé clinic a pomáhá tam, kde je to nejvíc potřeba.
Sledujte s námi v roce 2020 čtyři proměny, které jak věříme změní život tak, jak je to nejlépe možné.

Čtyři proměny, ve kterých můžete být i vy!

Pošlete nám svůj osobní příběh na email: nadace@formeclinic.cz a my vždy dle aktuálního období vybereme jednu/jednoho z vás, který dostane plnou péči od nás zcela zdarma. 
Níže najdete všechny 4 zákroky, které nás čekají v roce 2020. Na proměně vždy spolupracuje konkrétní koordinátorka, která se o klienta bude starat od začátku do konce, a náš plastický chirurg. 
Děkujeme, že s námi sdílíte vaše příběhy!
 

1. příběh - Jarní proměna - Face a neck lift

Jiří Bayer a Pavla Zeklová
Každý z nás má maminku, kamarádku, nebo sám už má léta, která se podepisují na kůži v obličeji. Velmi rádi pomůžeme jedné z vás, která dostane zákrok Face a neck lift zdarma.
Vaše osobní příběhy, nebo příběhy toto, pro koho byste zákrok rádi získali, posílejte i s fotografiemi na nadace@formeclinic.cz. Fotografie k přesnému posouzení doktorem posílejte zepředu obličeje a z profilu obličeje.

Datum zasílání příběhů

Únor 2020

Zákrok

Face a neck lift a datum zákroku je 27. 3. 2020

Koordinátor

Pavla Zeklová

Plastický chirurg

 

2. příběh - Letní proměna - Liposukce

MUDr. Matúš Baran, MBA a Jana Dostálová

Datum zasílání příběhů

Duben 2020

Zákrok

Koordinátor

Jana Dostálová

Plastický chirurg

 

3. příběh - Podzimní proměna - Abdominoplastika

MUDr. Miloš Križko a Kristýna Hantschová

Datum zasílání příběhů

Červen 2020

Zákrok

Koordinátor

Kristýna Hantschová

Plastický chirurg

 

4. příběh - Zimní proměna - Valy stehen nebo valy paží

Bartoskova - Jana H.

Datum zasílání příběhů

Srpen 2020

Zákrok

Valy stehen nebo valy paží

Koordinátor

Jana Homolová

Plastický chirurg

 

Mohlo by vás zajímat

Trápíte se v posilovně, jíte zdravě a některé partie prostě zůstávají beze změn? Poslední přebytečná kila se vám nedaří zhubnout? Od porodu už utekl nějaký ten pátek, ale některé vaše partie vám jej stále připomínají? Určitě už jste slyšeli o liposukci. Jednoduše se zbavit přebytečných kil bez námahy a zbytečných diet zní jako sen.
Trápí vás kila na víc a váháte, který zákrok je vhodný právě pro vás? Abdominoplastika nebo liposukce? Jaký je v nich rozdíl? Pro koho jsou zákroky vhodné? Mají stejný účinek? Čtěte na našem blogu!
Vzpomenete si na dvě slova, která váš život převrátila úplně naruby? “Jste přijata.”, “Máte výpověď.”, “Miluji tě.”, “Ahoj Pavle.” Ne? Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme, že to byla tato: “Jste těhotná.”

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku