Lícní implantát

Zvětšení lícních kostí.
Poměrně novým trendem v estetické chirurgii je augmentace neboli zvětšení lícních kostí pomocí lícních implantátů.
K tomuto zákroku přistupují jedinci, velmi často muži, kteří nejsou spokojení se svými obličejovými rysy. Jako nedostatek jsou vnímány nevýrazné či malé lícní kosti, díky čemuž se nedostavuje požadovaný efekt "ostře sekaných rysů". Lícní implantát tvoří umělá hmota, která se vpraví do oblasti lícních kostí. Na naší klinice používáme jeden z nejbezpečnějších materiálu vůbec – MEDPOR (polyethynelový materiál). Díky své porézní struktuře se dobře fixuje a spojí s okolními tkáněmi, zároveň nevyvolává nežádoucí reakce tkání.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Implantáty doporučujeme klientům, kteří nejsou spokojeni se svými obličejovými rysy. Často se to týká mužů, kteří mají tkáňový deficit v oblasti lícních kostí, a to jak v případě kostní, tak měkké tkáně.  
 

Kdy na operaci jít:

Zákrok se doporučuje provádět až po ukončení růstu kostí obličeje. U žen je tato hranice obvykle mezi 16. – 17. rokem. U mužů kosti dorůstají až po dovršení 18 let. Klient musí být před zákrokem v dobrém zdravotním stavu.
 

Jaký výsledek čekat:

Výsledek této operace je téměř okamžitý. Váš obličej bude díky šetrnému zásahu našich lékařů vypadat přirozeně.
 

Jak zákrok probíhá:

Zákrok probíhá v celkové anestezii. Po předběžném ohodnocení velikosti implantátu se provede incize v oblasti asi 3 - 4 cm nad řezáky. Otevření je dlouhé asi 4 -5 cm. Do oblasti lícních kostí se pomocí tunelovitého otevření zavede patřičný implantát. Ten je pak možné následně vhodně upravit. Implantát není třeba přišroubovávat či jiným způsobem fixovat, protože většinou v oblasti lícní kosti pevně sedí.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Hospitalizace trvá jeden den.
 

Co vás čeká po operaci:

Bezprostředně po zákroku je nutné počítat s mírným otokem v oblasti implantátu a slabou bolestivostí, která přetrvává 2 - 3 týdny.  Po dobu 7 - 10 dní je klient chráněn antibiotickou kúrou, protizánětlivými léky a léky proti bolesti.
Obvykle našim klientům doporučujeme minimálně týdenní rekonvalescenci a po dobu přibližně 3 měsíců po provedení zákroků nedoporučujeme jakoukoliv náročnější fyzickou aktivitu (včetně sportu).
Díky kvalitnímu materiálu, ze kterého je implantát vyroben, dochází velice rychle k prorůstání okolní tkáně do implantátu, čímž se implantát znehybní a stává se prakticky součástí dolní čelisti klienta. Klient tak v místě implantace necítí žádný cizí předmět.
V době prorůstání (přihojování) klademe našim klientům na srdce, aby za žádných okolností na implantát nesahali nebo jej nemasírovali. Mohlo by dojít k nechtěnému posunu implantátu.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
Cena zákroku
Lícní implantát
56 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Lícní implantát
56 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku