Aktuální informace

Máme pro vás otevřeno!

Vaše bezpečnost je naše priorita.
Dodržujeme pravidlo 3R.
ruce
roušky
rozestupy
Jsme zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Proměna Ivany Š. 49 let, Rakousko

Formé clinic
Zákrok ji pomohl žít plnohodnotný život s rodinou.
Ivana díky proměně začala zdravě jíst i sportovat. Přestala se bát jít na koupaliště a do jejího rodiného života se dostalo mnoho radosti. 

1) Proč jste se rozhodla pro naši kliniku?

Po porodu nevypadalo moje břicho, tak jak bych si představovala. A na mojí stránce na fb, kde se s ostatními ženami motivujeme při hubnutí, se objevila soutěž o voucher na liposukci. Sice jsme nevyhrála, ale vám, ve Forme clinic, se líbil můj příběh tak, že jste mi věnovali voucher na abdominoplastiku. Za což vám budu vždy vděčná.

2) S jakým problémem jste nás oslovila? Co Vás k nám přivedlo?

Jak už jsem říkala, po porodu jsem měla břicho, za které jsme se styděla. Měla jsme malé sebevědomí a psychika šla dolů.
Je nejúčinnější způsob, jak odstranit nadbytečný tuk a povislou kůži v oblasti pupíku.

3) Jak jste byla spokojena s průběhem operace, hojeni?

Měla jsem, asi jako každý, strach z bolesti. A také jak rychle budu fungovat jako matka. Samotná operaca a hojení, ale proběhlo tak dobře, že jsme se do běžného života zapojila velice rychle.

4) Je něco co Vás překvapilo, co jste nečekala (ač už pozitivně, nebo negativně)?

Pozitivní je jednak výsledek samotné operace, a také že jsem začala nejenom zdravě jíst, ale i běhat a plavat. Jsem opravdu moc spokojená a chystám se k vám ješte na lift paží. 

Mohlo by vás zajímat

Trápíte se v posilovně, jíte zdravě a některé partie prostě zůstávají beze změn? Poslední přebytečná kila se vám nedaří zhubnout? Od porodu už utekl nějaký ten pátek, ale některé vaše partie vám jej stále připomínají? Určitě už jste slyšeli o liposukci. Jednoduše se zbavit přebytečných kil bez námahy a zbytečných diet zní jako sen.
Trápí vás kila na víc a váháte, který zákrok je vhodný právě pro vás? Abdominoplastika nebo liposukce? Jaký je v nich rozdíl? Pro koho jsou zákroky vhodné? Mají stejný účinek? Čtěte na našem blogu!
Vzpomenete si na dvě slova, která váš život převrátila úplně naruby? “Jste přijata.”, “Máte výpověď.”, “Miluji tě.”, “Ahoj Pavle.” Ne? Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme, že to byla tato: “Jste těhotná.”
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku