Zákroky

Zde najdete seznam všech zákroků, které provádíme. Konzultace jsou bezplatné a nezávazné. Přijďte navštívit naši kliniku a zeptejte se našich odborníků na cokoliv. Vždy si na vás rádi udělají čas. Orientační cenu najdete vždy u konkrétníko zákroku.
Hlava category icon

Hlava

Prsa category icon

Prsa

Tělo category icon

Tělo

Intimní category icon

Intimní

Combination packages icon

Kombinace zákroků

Spojte několik zákroků do jednoho operačního výkonu a ušetřete nejen finance, ale i váš čas.

Díky jednomu operačnímu výkonu k nám budete mít jen jednu cestu a absolvujete jen jednu operaci a následné hojení. Spojení zákroků je rychlejší a efektivnější.
Lékař s vámi probere všechna vaše trápení a navrhne možné kombinace, které jsou pro vás nejvhodnější a nejlépe vyhovují vašemu zdravotnímu stavu.
Tuto unikátní službu ocení třeba novopečené maminky, které se necítí po porodu ve vlastním těle dobře, touží po zeštíhlení či zpevnění problémových partií.

Časté kombinace

Operaci poprsí a liposukce
Liposukce více partií najednou
Modelace prsou a operace břicha
Dermatologické zákroky category icon

Dermatologické zákroky

Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku