Bullhorn lift

Pozvednutí horního rtu.
Bullhorn Lift je velice efektivní a elegantní elevace horního rtu, při které je dosaženo zvětšení červeně rtu a zároveň i jejího obsahu. Je to minimálně invazivní metoda díky tomu, že se provádí jediným řezem těsně pod nosními dírkami a pod kořenem nosu. Poté dojde k odstranění proužku kůže a podkoží. Po sešití je dosaženo elevace rtu. Zákrok se provádí v analgosedaci.
 

Pro koho se zákrok hodí? 

Zákrok je vhodný pro ženy do věku 60 let.
 

Jaký výsledek čekat?

Dojde ke zvětšení horního rtu. Výsledek se prakticky dostaví ihned, ale samozřejmě musíme počítat s minimálním otokem, který většinou mizí v době vyjmutí stehů.
 

Příprava na operaci 

Jako před každou operací se klientka musí dostavit k operaci zdravá. Doporučujeme operaci provádět v období mimo menstruaci. Veškeré potravinové doplňky, vitaminy, především pak acylpyrin, Ginkgo Biloba se musí vysadit 3 týdny před operací. Ani užívání kortikoidů před operací není vhodné. V případě jiných léků je nutné vše probrat přímo s lékařem.
 

Jak zákrok probíhá? 

Po přesném naměření a označení oblasti se aplikuje lokální anestetikum.  Po odstranění proužku kůže se pečlivě staví krvácení a rána se šije ve dvou vrstvách. Vrchní vrstva kůže se šije nevstřebatelným materiálem, který se odstraňuje 7 - 10 den po operaci. Antibiotika nejsou zapotřebí.
 

Délka hospitalizace: 

Po zákroku v analgosedaci klientka stráví po operaci na oddělení asi 4 hodiny a poté odchází domů. Hospitalizace není nutná.
 

Pooperační péče:

Po operaci je potřebné celou oblast ledovat. Klientka místo náplasti používá speciální švýcarský gel (Stratamed) a to po dobu 2 - 3  měsíců po operaci. Tento gel napomáhá tomu, že jizva po operaci nebude tolik viditelná. Samozřejmě je třeba se vyvarovat nadměrného zatěžování a pohybu horního rtu a nosu (žvýkání, utírání nosu, líbání). Pro urychlení hojení a odstranění otoku  doporučujeme užívat  Wobenzym po dobu 2 - 3 měsíců.
 

Před a po

Bullhorn lift
Cena zákroku
Bullhorn lift v analgosedaci
30 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Bullhorn lift v analgosedaci
30 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku