Nadstandard je náš standard

Jsme výjimeční naším osobním přístupem. Jsme klinika pro každého s rodinnou atmosférou. Nabízíme all-inclusive balíčky. Nejsme továrna na nová těla, ale specializovaná klinika s apartmány, kde je dost času na nadstandard.
Mudr. Vasek

Vše pod jednou střechou

Vybavení

Vybavení

Veškerá základní vyšetření potřebná k zákrokům zařídíme na naší klinice. Bez starostí provedeme EKG i krevní testy.
Strava

Strava

Během rekonvalescence na klinice podáváme kvalitní a pestrou BIO stravu, jejíž složení je přesně uzpůsobeno pro co nejlepší regeneraci po zákroku. Nezapomínáme ani na alergiky, vegetariány a vegany.
Zábava

Zábava

Pro pohodlný odpočinek a regeneraci. Během hospitalizace máte k dispozici tablet s wifi připojením nebo DVD přehrávač s filmy mnoha žánrů. U nás se nudit nebudete.
Personál

Personál

Můžeme se chlubit tím nejlepším personálem, za kterým stojí velký tým plastických chirurgů a anesteziologů se zkušenostmi z celého světa. Náš ochotný personál včetně klient koordinátorů ovládá dva světové jazyky.
Taxi

Taxi

Na vaše pohodlí myslíme i po operaci. Dopravu domů nemusíte řešit. Po zákrocích v celkové i lokální anestezii vás v rámci Prahy odvezeme zdarma.
Materiál

Materiál

Pracujeme jen s těmi nejlepšími materiály renomovaných značek v nejvyšší dostupné kvalitě. Používáme pouze prvotřídní implantáty, šití i nejlépe hodnocené léky pro šetrnou anestezii. Pohodlné pooperační kompresní prádlo je samozřejmostí.
All-inclusive

All-inclusive

Každý zákrok je all inclusive. V jeho ceně tak máte anestezii, hospitalizaci v moderních pokojích, kompresní prádlo, pooperační kontroly i balíček léků pro správnou péči po zákroku. Po propuštění jsou vám naši lékaři kdykoliv k dispozici na telefonu i na emailu.
Pojištění

Pojištění

Jsme pojištěni u Kooperativa, můžete být bez starostí. Naše klinika má sjednané nejspolehlivější pojištění.

Estetická plastika

Provádíme kompletní škálu estetických plastických operací - zvětšení a modelaci prsou, liposukci, plastiku nosu a další. Ať už vás k nám přivedou vrozené dispozice, věk, nebo úraz, jsme připraveni vám pomoci.

Pomohli jsme již tisícům klientů

Přijďte se podívat. Dáte si kávu, prohlédnete si kliniku a zeptáte se lékaře na všechno, co vás zajímá. Jsme stále online. Poradíme, i když to k nám máte daleko. S našim personálem jste v kontaktu i z pohodlí vašeho domova.

Ortopedie

Nové
Svěřte se do rukou uznávaných specialistů v oblasti ortopedie. Zabýváme se léčbou poruch pohybového aparátu dle nejnovějších medicínských poznatků. Díky špičkovému vybavení moderních operačních sálů vám poskytneme tu nejlepší péči.

Jak to u nás vypadá?

clinic interior
clinic interior
clinic interior
clinic interior
Zobrazit všechny fotografie

Ručíme vám za kvalitu

Ten nejlepší odpočinek i po zákroku. Na naší klinice máme k dispozici moderní apartmány pro klienty z daleka i pro rodinné příslušníky. Můžete tak být nablízku našim lékařům a zdravotnickému personálu i po propuštění z kliniky.
apartman interior
Zobrazit všechny fotografie
apartman interior
apartman interior
Zobrazit všechny fotografie

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku