Nadace Formé Clinic

Pomáháme každému
Myšlenka nadačního fondu vznikla v říjnu roku 2017 s cílem poskytnout všestrannou chirurgickou a poradenskou pomoc a přiblížit činnost kliniky běžným lidem. Plastická chirurgie není jen pro bohaté a pro celebrity, ale pro všechny, kteří potřebují vyřešit nějaký problém. Finanční prostředky z výtěžků nadačních akcí, příspěvky partnerů i drobných dárců jsou věnovány především na osvětovou činnost, na nákup implantátů a na pomoc klientům, kteří operaci potřebují, ale nemůžou si ji dovolit.
claim icon
Pomáháme řešit problémy těm, kteří si to nemohou dovolit.
claim icon
Plastická chirurgie je pro každého
claim icon
Vybíráme z vašich příběhů a pomáháme uskutečnit váš sen
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku