Ošetření přístrojem Plexr

Plexr si poradí nejen s vráskami
Trápí vás znaménka, kožní výrůstky, jizvy po akné či pigmentové skvrny? Pak je právě pro vás vhodné ošetření přístrojem Plexr. Plexr neboli plazmový generátor je přístroj určený k minimálně invazivním zákrokům. Poradí si s drobnými vráskami okolo rtů a očí, ale také s ochablou kůží horních a dolních víček.

Jak ošetření probíhá?

Ošetření plexrem probíhá ambulantně a dle velikosti ošetřované oblasti trvá 15 – 30 minut. Plexr odstraní nežádoucí tkáň odpařením. Dochází k tzv. vaporizaci povrchu pleti, což stimuluje tvorbu kolagenu, kontrakci a vyhlazení. Tímto ošetřením dosahujeme výborných výsledků bez nutnosti narkózy, v krátkém čase a s opravdu rychlým procesem hojení v řádu jen několika dnů. Ošetření je díky aplikaci povrchové anestezie téměř bezbolestné.

Jaký výsledek můžete očekávat?

Dosažený efekt je vidět již po jednom ošetření a vydrží v závislosti na genetických dispozicích a způsobu života i několik let. Velmi často stačí jedno ošetření k dosažení optimálního výsledku. Pokud si však ošetřená oblast a klient žádá větší změnu a výraznější efekt, je možné ošetření po měsíci zopakovat.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření Plexrem je spolehlivým řešením na:
  • drobné vrásky okolů rtů a očí nebo mezi obočím
  • ochablou kůži horních a dolních víček
  • drobné kožní nerovnosti a nedokonalosti
  • pigmentové skvrny
  • znaménka
  • kožní výrůstky
  • jizvy po akné
  • strie
  • a další

Co vás čeká po ošetření?

Hojení trvá 5 až 7 dnů. Během této doby se vytvoří malé stroupky, o které je potřeba šetrně pečovat, aby nedošlo k předčasnému strhnutí. K fyzické aktivitě se můžete vrátit většinou po 3 – 5 dnech, ale záleží samozřejmě na rozsahu ošetření. Vždy se řiďte doporučením lékaře. Ošetřenou oblast je potřeba po dobu alespoň dvou měsíců chránit před přímým sluncem krémy s vysokým UV faktorem. Nejvhodnější období pro ošetření Plexrem je od podzimu do jara.

Pro koho není ošetření vhodné?

Ošetření Plexrem nemohou absolvovat osoby s kardiostimulátorem nebo s většími kovovými implantáty poblíž místa ošetření. Ošetření také není vhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby se závažným onemocněním (při onkologické léčbě, při těžkém diabetu apod.).
Cena zákroku
Horní nebo spodní víčka
9 500 Kč
Horní i spodní víčka
14 500 Kč
Vrásky u uší, oči či úst (1 partie)
5000 Kč
Odstranění jizev, akné, znamének (do 3 ks)
2 500 Kč
Odstranění jizev, akné, znamének (větší rozsah)
5 000 Kč
Vrásky na krku
9900 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Horní nebo spodní víčka
9 500 Kč
Horní i spodní víčka
14 500 Kč
Vrásky u uší, oči či úst (1 partie)
5000 Kč
Odstranění jizev, akné, znamének (do 3 ks)
2 500 Kč
Odstranění jizev, akné, znamének (větší rozsah)
5 000 Kč
Vrásky na krku
9900 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku