Odstranění prsní žlázy

Gynekomastie.
Nejúčinnější odstranění tak zvaných mužských prsou. Tedy nadměrně zvětšené prsní žlázy, která bývá způsobena hormonální nerovnováhou. Nejčastěji postihuje muže v pokročilém věku nebo v pubertě. Podle velikosti zvětšené žlázy volíme operační postup. U opravdu malého zvětšení vedeme malý řez po obvodu dvorce. Jizva je v tomto případě minimální. U větších prsou volíme prodloužený kolmý řez do strany prsu. Výjimečně v případě velkého rozsahu a s plánovaným odstraněním celé žlázy volíme řez tvaru obráceného "písmena" T.

Pro koho se zákrok hodí:

Pro muže, u nichž byla na základě endokrinologického vyšetření potvrzena diagnóza gynekomastie. A to v rozsahu, kdy nestačí prosté odsátí tukové tkáně pomocí liposukce.
 

Kdy na zákrok jít:

Operaci provádíme na doporučení endokrinologa nebo po konzultaci plastickým chirurgem.
 

Jaký výsledek čekat:

Odstranění veškeré přebytečné kůže v oblasti prsou a prsní žlázy.
 

Jak zákrok probíhá:

Operativně v celkové anestezii. Lékař vede řez kolem prsního dvorce. Po operaci zůstává jen nepatrná jizvička na jeho zevní straně. Operace trvá přibližně 60 - 90 minut.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Na klinice strávíte jeden den. Klidový režim si však naplánujte kvůli bezproblémovému hojení na 10 dní a sport vynechejte 4 týdny.
 

Co vás čeká po zákroku:

Zhruba za 10 dní po zákroku vám odstraníme stehy. Celkem 3 týdny však budete muset nosit kompresní prádlo, aby kůže dobře přilnula. Poté už je efekt operace trvalý.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
 

Před a po

Gynekomastie
Gynekomastie _ Mario
Cena zákroku
Gynekomastie
Od 45 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Matúš Baran, MBA
Plastický chirurg
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Gynekomastie
Od 45 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku