Pozvednutí a vytvarování prsou

Modelace prsou je dalším způsobem, jak se dá prsům navrátit jejich původní tvar. Cílem tohoto zákroku je povytažení, zpevnění, vysunutí a celkové zlepšení tvaru prsou, která jsou například po těhotenství či výraznějším zhubnutí pokleslá a ochablá.

Pro koho se zákrok hodí:

Pro ženy, které mají asymetrické či povislé poprsí. Jeho velikost však chtějí zachovat.

Kdy na zákrok jít:

Operaci provádíme u žen starších 18 let.

Jaký výsledek čekat:

Prsa po modelaci působí pevněji a mladistvěji.

Jak zákrok probíhá:

Modelace probíhá v celkové narkóze. Samotný průběh však vždy závisí na jejím rozsahu. U méně povislých prsou je možné vést řez pouze kolem dvorce, lehce dolů a pak obloukem k zevní straně podprsní rýhy. Jizva je díky tomu menší a neruší ani v hlubokém výstřihu.
Naopak u výrazněji pokleslého poprsí se kůže odstraňuje nejen kolem dvorce, ale také v dolní části prsu. Malé jizvy pak proto zůstávají na více místech: kolem prsního dvorce, pod prsním dvorcem a v podprsní rýze.

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Na klinice strávíte jeden až dva dny. Sport a jinou výraznější zátěž však vynechejte 4 týdny.

Co vás čeká po zákroku:

Drény se z prsů odstraňují druhý den po operaci. Prsa jsou pak zpevněna obinadlem, které se odstraňuje druhý den po zákroku. Asi po čtrnácti dnech od operace se doporučuje provádět tlakovou masáž jizev. Vhodné je přitom používat speciální krémy na jizvy. Měsíc od operace by pacientka měla nosit elastickou podprsenku bez kostic. S větší fyzickou zátěží může žena začít až měsíc po operaci.

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.

Operace na splátky? Jistě

Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení. Rádi vám poskytneme více informací.

Před a po

Modelace
Modelace 2
Modelace-prsou
Cena zákroku
Modelace prsou
Od 74 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg
MUDr. Michal Dychus
Plastický chirurg
MUDr. Andrej Berkeš
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Modelace prsou
Od 74 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty

Mohlo by vás zajímat

Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku