Diamantová mikrodermabraze

Mikrodermabraze představuje kosmetický postup zaměřený na obnovu a zlepšení vzhledu pokožky. Tento mechanický peeling odstraňuje vrchní vrstvu odumřelých kožních buněk, což přispívá k celkovému zlepšení pokožky.
diamantová mikrodermabraze
Během mikrodermabraze jsou využívány malé diamantové krystaly spolu s vakuumem k jemnému "obroušení" povrchu pokožky a podpoře lymfatického oběhu. Tímto způsobem se odstraňují odumřelé buňky, zjemňují se jizvy, redukují vrásky a další nepravidelnosti na pokožce.
Procedura rovněž podporuje růst nových buněk v bazální (nejspodnější) vrstvě dermis a stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, což vede k hladšímu a mladistvějšímu vzhledu pokožky.
Mikrodermabraze je bezbolestná a nevyžaduje anestezii. Po provedení může být kůže mírně začervenalá a citlivá, avšak tyto příznaky obvykle rychle ustoupí.
Tento postup je vhodný pro všechny typy pleti a doporučuje se jako součást regeneračních a omlazovacích procedur pro obličej.
Cena zákroku
Diamantová dermabraze
od 1 900 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

Barbora Kmochová
Specialista přístrojového ošetření
Iveta Blechová
Specialista přístrojového ošetření

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Diamantová dermabraze
od 1 900 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku