Zvětšení a vytvarování prsou

Augmentace s modelací prsou.
Vaše prsa léty ztratila pevný tvar, podepsalo se na nich kojení vašich dětí a tak nějak se necítíte dobře? Nejčastějším řešením u žen je modelace (up lift) prsou spojená s augumentací, tedy vložením implantátu. Augumentací se dekolt hezky vyplní a modelací se dosáhne žádaného tvaru prsou, jejíž cílem je povytažení, zpevnění, vysunutí a celkové zlepšení tvaru prsou, která jsou například po těhotenství či výraznějším zhubnutí pokleslá a ochablá. U modelace jde především o odstranění přebytečné kůže. Taktéž dochází k posunu dvorců do žádané polohy.
U augmentace s modelací dochází ke zvětšení prsou pomocí implantátů. Na naší klinice používáme implantáty nejvyšší kvality splňující jakostní požadavky norem ISO a EN, které mají i certifikát CE. Podle doporučení lékaře se vybírá z kulatých, anatomických či kapkovitých implantátů značky Nagor, Mentor, Motiva.

Kdy na operaci jít:

Obecně kdykoli, pokud zrovna neplánujete otěhotnět. V tomto období se totiž může velikost prsou výrazně změnit. Maminkám se doporučuje počkat minimálně 8 měsíců po ukončení kojení.
 

Jaký výsledek čekat:

Obvykle provádíme zvětšení o jednu až dvě velikosti spolu s modelací prsou. Vždy ale postupujeme tak, abychom zachovali maximálně přirozený vzhled.
 

Příprava na operaci:

Jako před každou operací, tak i před augmentací s modelací je nutné vynechat některé léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou či léky ovlivňující srážlivost krve. Před operací je nutné podstoupit předoperační vyšetření. Někteří lékaři vyžadují také sonografické či mamografické vyšetření prsou. K operaci se klientka dostaví nalačno, po provedení hygieny, s umytými vlasy a samozřejmě nenalíčená.
 

Jak zákrok probíhá:

Operace, která trvá přibližně 2 - 2,5 hodiny, se provádí v celkové anestezii. Spočívá ve zvětšení objemu  prsou vložením silikonových prsních implantátů pod prsní žlázu nebo pod velký prsní sval. A zároveň upravuje jejich tvar a postavení modelací tkáně prsní žlázy.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Hospitalizace bývá dvoudenní, dovolenou si však kvůli bezpečnému hojení naplánujte na dva týdny. Sport a zátěžové aktivity doporučujeme vynechat pět týdnů.
 

Co vás čeká po operaci:

Drény se z prsou odstraňují druhý den po operaci. Prsa jsou pak zpevněna obinadlem, které se odstraňuje den po zákroku. Asi po čtrnácti dnech od operace se doporučuje provádět tlakovou masáž jizev. Vhodné je přitom používat speciální krémy na jizvy. Šest týdnů od operace by klientka měla nosit elastickou podprsenku bez kostic. S větší fyzickou zátěží může žena začít až 5 týdnů po operaci. Stehy se používají převážně vstřebatelné, pokud se použijí nevstřebatelné, odstraňují se 10. - 14. den od operace.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.

Operace na splátky? Jistě

Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení. Rádi vám poskytneme více informací.

Před a po

Augmentace s modelací - 1
Augmentace_modelace_1
Augmentace_modelace_2
Augmentace_modelace_4
Augmentace_modelace_5
Augmentace_modelace_6
Augmentace_modelace_7
Augmentace s modelací - 6
Augmentace 7
Augmentace_6
Augmentace s modelací 2019
augmentace_nagor_420ml_IMP_MR_podsval
Augmentace---Motiva-Ergonomix-400CC-Full---pod-žlázu
Augmentace---Motiva-Ergonomix-Full-355-ml---pod-žlázu
Augmentace---Motiva-Ergonomix-Full-500CC
Augmentace---Motiva-Full-315-CC---Pod-sval
Augmentace---Motiva-Round-700CC---pod-žlázu-(2)
Kodoňová andrea, op. 16.5.2019, Dr. Hýža
Cena zákroku
Augmentace s modelací
Od 107 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg
MUDr. Andrej Berkeš
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Augmentace s modelací
Od 107 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty

Mohlo by vás zajímat

Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku