Přenos tuku do rukou

Stále oblíbenější je také úprava rukou vlastním tukem. Výsledkem zákroku je vypnutí kůže, oživení barvy a vylepšení plnosti rukou. I při tomto zákroku se aplikuje tuk do těla a to na hřbetní stranu rukou, podkožně pomocí kanyl.
Přenos tuku do rukou je jedním z nejefektivnějších přenosů tuku a to i z hlediska „přežití“ přeneseného tuku v budoucnu.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Pro klientky velmi štíhlé, které trápí tzv. "kostnaté" ruce.
 

Kdy na zákrok jít:

Bez omezení.
 

Jaký výsledek čekat:

Vyplnění rukou, projasnění pokožky.
 

Jak zákrok probíhá:

Zákrok je prováděn v lokální anestezii nebo analgosedaci.
Pro tento přenos není třeba velkého objemu tuku. Stačí tedy liposukce z jedné partie. Lékař malou kanylkou odsaje požadovaný objem, tuk projde náročným čištěním. Aplikován je nejkvalitnější tuk s největším množstvím kmenových buňek.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Bez hospitalizace.
 

Co vás čeká po zákroku:

Ruce se po zákroku bandážují. Minimálně tři dny by měla klientka pouze odpočívat, ruce nenamáčet. Nezatěžovat horní končetiny doporučujeme minimálně 10 dní. Kadeřnicím, masérkám a podobným povoláním doporučujeme zůstat v domácím léčení minimálně 14 dní.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
Cena zákroku
Přenos tuku do rukou
od 49 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Přenos tuku do rukou
od 49 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku