Přenos tuku do prsou

Autoaugmentace.
Tak zvaná autoaugmentace je šetrná metoda pro ženy, které chtějí lehce zvýraznit dekolt. Jeho výhodou je, že do těla není vpravován žádný syntetický materiál, poprsí se však zvětší maximálně o půl až jednu velikost.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Pro ženy s plnějším dekoltem, kterým postačí zvětšení o jednu velikost a které mají v jiných tělesných partiích dostatečné množství tuku pro vlastní odběr. Je vhodný i pro dámy, které kvůli sportu či jiným důvodům odmítají silikonový implantát nebo pro ty, jež nechtějí primárně ňadra zvětšit, ale pouze vyplnit.
 

Kdy na zákrok jít:

Obecně kdykoli, pokud zrovna neplánujete otěhotnět. V tomto období se totiž může velikost prsou výrazně změnit. Maminkám se doporučuje počkat minimálně 6 měsíců po ukončení kojení.
 

Jaký výsledek čekat:

Zvýraznění dekoltu a zvětšení prsou o půl až jednu velikost.
 

Jak zákrok probíhá:

Zákrok autoaugmentace prvovádíme v analgosedaci, tedy šetrnější anestezii. Při operaci se odběrové místo napustí znecitlivujícím roztokem, jako při běžné liposukci a následně chirurg pomocí tenké kanyly provede liposukci ze dvou či více partií.Následuje filtrování odebraného tuku.Moderní metodou získáme nejkvalitnější tuk, ten je poté v uazvřeném systému pročištěn a skrz vpichy aplikován pod prsní žlázu. Nehrozí tudíž žádné výrazné jizvy. Prsa jsou po zákroku zvětšena až o dvě čísla, postupem hojení se zmenší.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Po 4 hodinách od zákroku můžete odejít domů. 4 týdny je ale potřeba nosit sportovní podprsenku bez kostic a košíčků a vyhýbat se zátěži a sportu. Odsávané partie jsou stejnou dobu stahovány kompresním prádlem.
 

Co vás čeká po zákroku:

Prvních 24 hodin z ranek po liposukci vytéká tekutina s malou příměsí krve.
Vznikají modřiny a otoky, je nutné být trpělivý, do dvou měsíců od zákroku mizí.
Zhruba v 60 % případů jsou nutné zákrok opakovat, protože při prvním se přenesený tuk dostatečně neuchytí a přenesená tkáň nezíská dostatečné cévní zásobení a z větší části odumře.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
 

Před a po

Prenos tuku do prsou 1
5 měsíců po přenosu tuku do prsou
Cena zákroku
Přenos tuku do prsou
Od 87 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Matúš Baran, MBA
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg
MUDr. Andrej Berkeš
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Přenos tuku do prsou
Od 87 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku