Facelift a necklift

Facelift SMASS a necklift
Facelift, neboli plastika obličeje, je jednou z variant plastické chirurgie zabývající se problematikou projevů stárnutí. V podstatě se jedná o vypnutí kůže a podkožního aparátu obličeje. Operace Facelift se většinou provádí v celkové anestezii a jejím výsledkem je o 5 – 10 let mladší vzhled obličeje. Podstoupit ji může jak žena, tak muž. Aby bylo zákrokem dosaženo co nejlepších výsledků, je často facelift kombinován s dalšími zákroky, např. liposukce obličeje a krku, operace očních víček nebo necklift, tj. plastika krku.
Neckliftem řešíme povolenou kůži v oblasti krku.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Pro všechny, které trápí četné vrásky okolo rtů, povolená kůže v oblasti tváří a brady a pokleslá víčka, také při celkovém snížení elasticity kůže.

Kdy na zákrok jít:

Nejčastěji operujeme muže a ženy mezi 45 a 60 lety věku.

Jaký výsledek čekat:

Vypnutí kůže díky čemuž budete vypadat o 10 až 15 let mladší. Naplno se dostaví do 6 týdnů od operace.
 

Jak zákrok probíhá:

Operativně v celkové anestezii. Operace trvá přibližně 2 - 3 hodiny. Chirurgický řez se vede z vlasaté části od spánků směrem dolů před boltcem, kolem ušního lalůčku a pokračuje do rýhy za boltec. Výsledná jizva je pak při hladkém hojení patrná pouze jako nenápadná čára v oblasti spánku a za boltcem.
Provádíme i vytažení hlubších vrstev pod kůží – tak zvaný SMASS lifting, kterým docílíme lepšího vypnutí kůže a trvalejšího výsledku.
Facelift se rovněž může kombinovat s plastickou operací víček a odsátím tuku z podbradku nebo nejčastěji s plastikou krku - neckliftem.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Na klinice strávíte 2 dny. Dovolenou si však naplánujte kvůli bezproblémovému hojení na 10 dní a sport vynechejte 4 týdny.
 

Co vás čeká po zákroku:

Zhruba 14 dní po zákroku bude potřeba nosit speciální elastickou čelenku. Stehy se odstraňují do 10 – 14 dnů po zákroku. Otoky obličeje a očních víček patří k běžnému pooperačnímu průběhu. Po zahojení pak bude ještě několik týdnů trvat, než se obličejové tkáně stabilizují. Nejméně 2 – 3 měsíce po operaci by obličej neměl být vystavován intenzivnímu slunečnímu záření a masážím. Efekt operace se dostaví do 6 týdnů.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
 

Před a po

Facelift a necklift
Facelift a necklift 1
facelift_n_2
Facelift Necklift 4
Facelift a necklift
Facelift a necklift 2
Facelift a necklift 3
Facelift
Facelift 2
Facelift 3
Facelift 4
Facelift 5
Facelift a oční víčka
Facelift a oční víčka 2
Vlasáková-Helena, Facelift,-Dr.Vašek
Cena zákroku
Facelift
od 73 000 Kč
Facelift a necklift
od 82 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Facelift
od 73 000 Kč
Facelift a necklift
od 82 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty

Co říkají naši klienti

Před měsícem jsem byla u pana doktora Vaška na operaci obličeje. Už teď vidím obrovský rozdíl. Zmizel mi podbradek a obličej je vypnutější. Jizvy zatím růžové, ale opravdu jemné. Moc děkuji a zdravím všechny do Formé.
Martina
55 let
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku