Liposukce Hi Def Liposculpture

Liposukce pomocí High Definition Liposculpture
Tato metoda umí odhalit a zvýraznit důležité svalové obrysy. Liposukce technologií Hi-Def je pokročilá liposukční procedura, jejíž podstatou je odebrání přebytečného tuku z vybraných partií, vytvarování a vymodelování jiných částí těla.
Liposculpturing je nejčastěji využíván u mužů na tvarování břišních svalů neboli six packu.
Novější techniky, jako je liposukce pomocí Body-Jetu, umožňují vytvoření realistického trojrozměrného tvaru ošetřovaných oblastí. Toho je dosaženo ošetřením povrchových a hlubokých vrstev tuku spolu s hladkými přechody pro přirozenější a svalnatější vzhled. Odstranění těchto malých ložisek odhalí přirozené svalové obrysy, které dříve nebyly vidět. Protože se většina tohoto tuku nachází vedle různých svalových skupin, jeho odstranění pomáhá vytvořit větší svalovou definici.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Za dolní hranici je většinou považováno dosažení 18 let věku, horní hranice definována není, ale záleží na celkovém zdravotním stavu klienta a také na stavu kůže (jak je či není elastická). Vhodnými kandidáty jsou jak muži tak i ženy, kteří chtějí pouze redukovat tuk, jenž se nepodařilo vycvičit.
 

Jak zákrok probíhá:

Druh anestezie se váže na počet odsávaných partií a náročnosti zákroku. Vyznačené partie se nejprve jemnou kanylou naplní tumescentním roztokem. Doba působení znecitlivujícího roztoku je přibližně 30 – 40 minut. Poté se partie odsávají. Klient pak většinou zůstává na klinice do druhého dne.
 

Co vás čeká po zákroku:

Kompresní prádlo je nutné nosit 2 týdny 24 hodin denně a 2 týdny 12 hodin denně. 24 hodin po zákroku je klientce dovolena krátká sprcha. Doporučujeme zůstat po zákroku minimálně týden v domácím léčení. Sport a fyzická zátěž možná po 3 týdnech. Modřiny a otoky mizí 1 – 2 měsíce po zákroku, pro urychlení hojení doporučujeme užívat enzymatickou léčbu – Wobenzym. Dle zvyklostí operatéra může být doporučena s odstupem času lymfodrenáž nebo tzv. "válečkování".
Cena zákroku
High Def Liposukce
75 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
High Def Liposukce
75 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty

Co říkají naši klienti

Po dítěti mi zůstal na břiše nevzhledný val. Ani dietou ani posilováním jsem s ním nehnula. Jsem měsíc po operaci. Pan doktor Baran mi odsál půl litru tuku. Val je definitivně pryč. Tento týden už mizí i otoky. Těším se na finální výsledek.
Irena
28 let

Mohlo by vás zajímat

Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku