Proměna Jadée A. 24 let

Formé clinic
Jadée prošla za poslední rok obrovskou proměnou. Uvědomila si, že ji její situace a postava ve 25 letech netěší, a tak se rozhodla pro radikální změnu.
Jadée prošla za poslední rok obrovskou proměnou. Uvědomila si, že ji její situace a postava ve 24 letech netěší, a tak se rozhodla pro radikální změnu. Začala hubnout a cvičit. Změnila životní styl a přišla do Formé clinic s tím, že chce změnu dotáhnout k dokonalosti. Na základě mnoha pozitivních recenzí si vybrala MUDr. Barana a podstoupila abdominoplastiku s liposukcí břicha.

Proč jste se rozhodla pro naši kliniku?

Potřebovala jsem zjistit hodně o doktorech, protože je tu opravdu hodně klinik. Pak jsem našla opravdu dobré informace o doktorech ve Formé clinic, speciálně o doktorovi Baranovi, který byl můj operatér a provedl tummy tuck s liposukcí.

S jakým problémem jste nás oslovila? Co Vás k nám přivedlo?

Po me velké redukci své váhy bylo pro mě opravdu důležité jít na zákrok abdominoplastiky. A cítím se úžasně. Životní změna přišla ještě před operací, což si myslím, že je opravdu důležité pro kohokoli, kdo chce operaci podstoupit.

Jak jste byla spokojena s operací a jaký byl průběh po zákroku?

Operace mou životní změnu jen podpořila a byla skoro bezbolestná. Dodržování plánu lékaře s následnou péčí po operaci mi však během toho pomohlo také zhubnout. Mám mnohem pozitivnější pohled na život a lepší pocit, takže si myslím, že pro mě osobně to doplnilo právě mě jako člověka a to je to, co jsem potřebovala. 

Je něco co Vás překvapilo, co jste nečekala (ač už pozitivně, nebo negativně)?

Myslím, že jedinou obavu, kterou jsem měla, nebylo nic lékařského, ale bylo to spíše něco emocionálního nebo sociálního. Cítím se opravdu dobře a jsem velmi šťastná, mám mnohem větší sebevědomí než dříve.

Mohlo by vás zajímat

Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku