Přenos tuku do hýždí

brazilian butt lift
V posledních letech je velkým trendem zvětšování hýždí. Klientky, které z nějakého důvodu nechtějí podstoupit zvětšení hýžďovým implantátem volí méně náročnou metodu, zvětšení vlastním tukem. Důležitým faktem je, že se hýždě zvětší o půl až jednu velikost. Jedná se tedy spíše o vyplnění.

Pro koho se zákrok hodí:

Pro klientky, které mají dostatek tuku k odsátí a to minimálně ze dvou až tří partií. Pro znatelné zvětšení je třeba liposukcí minimálně 1 litr tuku. Po vyčištění zůstane lékaři přibližně 300 ml kvalitního tuku, který aplikuje do každé hýždě. Čím více tuku se podaří získat, tím více lze aplikovat.

Jaký výsledek čekat:

Vyplnění hýždí, lehké zvětšení.

Jak zákrok probíhá:

Zákrok probíhá v analgosedaci či celkové anestezii. Trvá přibližně 2,5 hodiny. Nejprve je z vybraných partií provedena liposukce.Tuk poté prochází složitým procesem čištění v uzavřeném systému na jehož konci je získán nejkvalitnější tuk s největším obsahem kmenových buňek. Ten je poté malými vpichy aplikován do hýždí.

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Hospitalizace je po analgosedaci pouze 4 hodiny po zákroku, po celkové anestezii 1 noc.

Co Vás čeká po zákroku:

Po tomto zákroku je kladen důraz na dodržení pooperačních instrukcí. Nejdůležitějším bodem je nezatěžování partií, kam byl tuk aplikován. Cévy v těchto místech musí k tuku správně přirůst, aby jej zásobily živinami a ten se poté udržel v co největším množství. Doporučujeme proto 7 dní nesedat a další týden jen v nejnutnějších případech. Spaní je doporučeno na břiše či boku. Pokud máte sedavé zaměstnání, setrvejte v domácím léčení minimálně 16 dní.

Máte otázky?

Rádi Vám je zodpovíme přímo na klinice.

Před a po

Přenos tuku do hýdží
Přenos tuku do hýždí 2
Cena zákroku
Přenos tuku do hýždí
Od 89 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Matúš Baran, MBA
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Přenos tuku do hýždí
Od 89 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku