Liposukce obličeje

Liposukce, neboli odsávání tuku se dá definovat jako chirurgický zákrok, s jehož pomocí dochází ke snížení podkožní tukové vrstvy. Odsát tuk si můžete nechat nejen z partií jako jsou břicho, stehna nebo boky, ale také z obličeje. Nejnovější technikou při liposukci obličeje je liposukce za pomocí přístroje Body-Jet.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Pro klientky s tukovými depozity v oblasti obličeje.
 

Kdy na zákrok jít:

Bez omezení.
 

Jaký výsledek čekat:

Štíhlejší vzhled tváří.
 

Jak zákrok probíhá:

Zákrok se provádí v lokálním znecitlivení nebo v analgosedaci. Nejdříve se označí místo vpichu, což je bod těsně pod ušním lalůčkem a do tohoto místa se aplikuje malé množství lokálního anestetika. Jemná tumescentní kanyla se zavede do tohoto bodu a tvář se napustí tumescetním roztokem, který vyplní tváře jen v oblasti podkoží. Po půl hodině se roztok rovnoměrně rozprostře, následně se pomocí speciální odsávací kanyly provede liposukce.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Bez hospitalizace, v případě analgosedace pouze 4 hodiny na oddělení.
 

Co vás čeká po zákroku:

Po zákroku užívá klient antibiotika. Doporučujeme nošení ohlávky po dobu 2týdnů. Ve tváři se objeví otok a podlitiny, ty však vymizí během prvních dvou týdnů. Klidový režim je doporučen pro dobu 3 týdnů. Stejně tak je v tomto období doporučeno necvičit, vyhýbat se přímému slunci a nízkým teplotám. Výsledný efekt je patrný za 2 -3 měsíce.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
Cena zákroku
Liposukce obličeje
od 22 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Petr Jan Vašek
Primář Formé clinic
MUDr. Matúš Baran, MBA
Plastický chirurg
MUDr. Ondřej Šedivý
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Liposukce obličeje
od 22 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku