Liposukce obličeje

Liposukce, neboli odsávání tuku se dá definovat jako chirurgický zákrok, s jehož pomocí dochází ke snížení podkožní tukové vrstvy. Odsát tuk si můžete nechat nejen z partií jako jsou břicho, stehna nebo boky, ale také z obličeje. Nejnovější technikou při liposukci obličeje je liposukce za pomocí přístroje Body-Jet.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Pro klientky s tukovými depozity v oblasti obličeje.
 

Kdy na zákrok jít:

Bez omezení.
 

Jaký výsledek čekat:

Štíhlejší vzhled tváří.
 

Jak zákrok probíhá:

Zákrok se provádí v lokálním znecitlivení nebo v analgosedaci. Nejdříve se označí místo vpichu, což je bod těsně pod ušním lalůčkem a do tohoto místa se aplikuje malé množství lokálního anestetika. Jemná tumescentní kanyla se zavede do tohoto bodu a tvář se napustí tumescetním roztokem, který vyplní tváře jen v oblasti podkoží. Po půl hodině se roztok rovnoměrně rozprostře, následně se pomocí speciální odsávací kanyly provede liposukce.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Bez hospitalizace, v případě analgosedace pouze 4 hodiny na oddělení.
 

Co vás čeká po zákroku:

Po zákroku užívá klient antibiotika. Doporučujeme nošení ohlávky po dobu 2týdnů. Ve tváři se objeví otok a podlitiny, ty však vymizí během prvních dvou týdnů. Klidový režim je doporučen pro dobu 3 týdnů. Stejně tak je v tomto období doporučeno necvičit, vyhýbat se přímému slunci a nízkým teplotám. Výsledný efekt je patrný za 2 -3 měsíce.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
Cena zákroku
Liposukce obličeje
od 22 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Matúš Baran, MBA
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Liposukce obličeje
od 22 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku