Mommy Makeover

Mommy Makeover: Obnovte svou sebejistotu a krásu s komplexním zákrokem

Co je Mommy Makeover?

Mommy Makeover je chirurgický zákrok nebo soubor estetických procedur navržených tak, aby obnovily a zlepšily vzhled těla ženy. Tento komplexní přístup často zahrnuje kombinaci plastických operací, jako jsou liposukce, abdominoplastika (operace břicha), a augmentace prsou.

Liposukce: Odeberte nadbytečné tukové buňky

Liposukce je často součástí Mommy Makeover, která pomáhá odstranit nadbytečný tuk ze specifických oblastí těla. Tato procedura je vhodná pro všechny ženy, které touží po velké změně a vytvarování své postavy.

Abdominoplastika (Operace břicha): Zpevněte svaly a odstraněte nadbytečnou kůži

Operace břicha je ideální pro ženy, které chtějí odstranit nadměrnou povislou kůži a obnovit rozestoupené svaly břišní stěny. Mommy Makeover není pouze pro maminky po porodu, ale pro každou ženu, která hledá výraznou změnu a obnovu svého vzhledu.

Augmentace prsou: Navraťte plnost a pevnost

Po kojení mohou prsa ztratit svou plnost a pevnost. Augmentace prsou může být součástí Mommy Makeover, která přidá objem a tvar prsů. To je skvělá volba pro všechny ženy, které chtějí získat novou úroveň sebevědomí a pohodlí ve svém těle.

Výhody Mommy Makeover

- Individualizace pro každou klientku: Mommy Makeover není "jedna velikost pro všechny". Plastický chirurg vytvoří personalizovaný plán zákroků, který odpovídá vašim individuálním potřebám a cílům. Každý zákrok je tedy přizpůsoben právě vám.
- Synergie kombinovaných zákroků: Kombinace liposukce, abdominoplastiky a augmentace prsou v jednom zákroku umožňuje dosáhnout komplexního a harmonického výsledku. Máte možnost transformovat několik oblastí těla současně, což šetří čas a zotavovací dobu.
- Obnova tvaru a mládí: Mommy Makeover není pouze o odstranění tuku a kůže. Zároveň zahrnuje zpevnění svalů, což pomáhá obnovit mládí a pevnost postavy. To vše vytváří přirozený a mladistvý vzhled.
- Psychologické benefity: Kromě fyzických výhod Mommy Makeover přináší i psychologické benefity. Obnova sebevědomí a pohodlí ve svém těle může ovlivnit pozitivně celkovou kvalitu života.
- Jednorázový zákrok, více výsledků: Mommy Makeover umožňuje klientkám podstoupit více procedur najednou, což znamená méně času stráveného v nemocnici a rychlejší návrat k běžnému životu.

Jak začít?

Pokud uvažujete o Mommy Makeover, je důležité konzultovat s kvalifikovaným plastickým chirurgem. Konzultace vám umožní diskutovat o vašich cílech, zdravotním stavu a individuálních potřebách. Chirurg vám může navrhnout personalizovaný plán zákroků, který vám pomůže dosáhnout požadovaných estetických výsledků.
Mommy Makeover může být pro mnoho žen transformačním zážitkem, který obnovuje nejen fyzickou krásu, ale také sebevědomí a pohodu. Kontaktujte nás pro další informace a konzultaci ohledně Mommy Makeover a jak vám může pomoci vrátit se k vaší nejlepší verzi.
Cena zákroku
Mommy makeover
od 99 000 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Matúš Baran, MBA
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg
MUDr. Michal Dychus
Plastický chirurg
MUDr. Andrej Berkeš
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Mommy makeover
od 99 000 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty

Co říkají naši klienti

Po dítěti mi zůstal na břiše nevzhledný val. Ani dietou ani posilováním jsem s ním nehnula. Jsem měsíc po operaci. Pan doktor Baran mi odsál půl litru tuku. Val je definitivně pryč. Tento týden už mizí i otoky. Těším se na finální výsledek.
Irena
28 let

Mohlo by vás zajímat

Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku