Trvalá laserová epilace

Vyzkoušejte nejúčinnější metodu, díky které se zbavíte jednou provždy i těch nejjemnějších a nejsvětlejších chloupků s téměř 100% výsledkem. Laserovou epilaci je možné provádět na celém těle i obličeji.
Ošetření je časově nenáročné, neinvazivní a bezbolestné. Nečeká vás tedy žádná rekonvalescence a omezení. Ošetření revolučním lékařským diodovým laserem OPT LED Excelsior 3.0 s unikátní 3D hlavicí provádí zdravotní sestra, která je mezinárodně certifikovanou terapeutkou pro epilaci. Budete tak v těch nejlepších rukách.

​​Pro koho je ošetření vhodné?

Laserovou epilaci může podstoupit téměř každý, kdo se chce trvale zbavit nežádoucího ochlupení. Ošetření není vhodné pro těhotné a kojící ženy, lidi léčící se s cukrovkou či rakovinou kůže. Stejně tak není možné epilovat kůži s tetováním nebo oblasti se specifickými problémy, jako jsou vitiligo či herpes.

Kolik ošetření musím absolvovat?

Doporučujeme absolvovat sérii alespoň 5 – 6 sezení s rozestupem cca 4 – 10 týdnů dle ošetřované oblasti. Opakování je nutné proto, že přístroj odstraňuje pouze chloupky, které jsou v době ošetření ve fázi aktivního růstu. Zlepšení však uvidíte již po prvním ošetření.

Jak se připravit na ošetření?

  • Po dobu minimálně 1 měsíce před epilací chloupky nevytrhávejte, můžete je holit nebo zastřihávat. Ošetření se nedoporučuje na pokožce čerstvě opálené sluncem či soláriem.
  • Večer před ošetřením oholte epilovanou oblast do hladka.

Po ošetření

Několik dnů po ošetření doporučujeme pokožku hydratovat přípravky s panthenolem či aloe vera a vyhnout se návštěvám sauny či bazénů. Na podpaží nepoužívejte antiperspirant či deodorant alespoň 12 hodin po ošetření. Po dobu dvou týdnů se vyhněte přímému slunečnímu záření. V případě potřeby ošetřete kůži krémem s SPF 50.
Cena zákroku
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

Bc. Eva Mizerová
Ambulantní sestra
Barbora Kmochová
Specialista přístrojového ošetření
Iveta Blechová
Specialista přístrojového ošetření

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku