Pozvednutí čela a obočí

Elevace čela a obočí.
Elegantní odstranění zasmušilého a unaveného výrazu, který nejčastěji způsobuje přepadávající kůže na čele a horních víčkách.

Pro koho se zákrok hodí:

Pro všechny, které trápí pokleslá horní víčka, ale samotná operace víček by nemusela být dostatečně účinná. Převis kůže totiž často začíná už nad obočím.
 

Kdy na zákrok jít:

Kdykoli.

Jaký výsledek čekat:

Vypnutí pleti a odpočatější a radostnější výraz celého obličeje.
 

Jak operace probíhá:

Princip spočívá v tom, že se z dlouhého operačního řezu v horní, nejčastěji vlasaté části čela, odpreparuje kůže až k obočí. Poté se přeruší drobné mimické svaly a kůže se napne. Její přebytek se odstraní. Zákrok se provádí v celkové anestezii.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Na klinice klienti zůstávají jen jednu noc.
 

Co Vás čeká po zákroku:

Po operaci dochází k otokům víček a krevním podlitinám, především okolo očí. Stehy se většinou odstraňují okolo 12. – 14. dne po operaci. Efekt zákroku se dostaví po odeznění otoků.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
 
brow lift
Cena zákroku
Elevace obočí a čela
49 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Elevace obočí a čela
49 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku