Zmenšení prsou

Efektivní způsob, jak se zbavit nadměrně velkého poprsí. To ženám často způsobuje nejen kosmetické potíže, ale také zdravotní. Velký objem prsou zatěžuje pohybový apartát a klientky často pociťují bolesti zad.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Pro ženy, které mají nepřiměřeně velký objem prsou vzhledem k jejich celkové postavě. Ať už vrozeně nebo následkem kojení, změnou váhy či metabolickým onemocněním.
 

Kdy na zákrok jít:

Obecně kdykoli, pokud zrovna neplánujete otěhotnět. V tomto období se totiž může velikost prsou výrazně změnit. Maminkám se doporučuje počkat minimálně 6 měsíců po ukončení kojení.
 

Jaký výsledek čekat:

Zmenšení objemu poprsí a případně i změna tvaru, je-li potřeba. Velkou úlevu pocítí i záda.
 

Jak zákrok probíhá

Operace se provádí v celkové anestezii a trvá 2 až 3 hodiny. Podle toho, zda jde i o modelaci nebo jen o redukci. V případě redukce dojde k odstranění přebytečného množství prsní tkáně a nadbytečné kůže a tuku. U korekční operace je navíc potřeba posunout i prsní dvorec. V mnoha případech, kdy je objem opravdu velký a zároveň je velký pokles, tyto metody kombinujeme. Je tedy provedena redukce s modelací.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Zůstanete u nás na klinice hospizalizovaní 2 noci.
 

Co vás čeká po zákroku:

Redukce prsou je zákrok velký, vyžaduje delší rekonvalescenci. Doporučujeme zůstat 14 dní v domácím léčení. Speciální prádlo se stane vaší součástí na 4 týdny.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
 

Před a po

redukce prsou 1
redukce prsou 2
rozsáhlá redukce modelace prsou
Cena zákroku
Redukce prsou
od 84 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Matúš Baran, MBA
Plastický chirurg
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg
MUDr. Michal Dychus
Plastický chirurg
MUDr. Andrej Berkeš
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Redukce prsou
od 84 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku