Operace stydkých pysků

Labioplastika.
Tak zvaná labioplastika je operace zvětšených stydkých pysků, které mohou ženám způsobovat nejrůznější komplikace v každodenním životě. Při sportu, při sexu či při nošení přiléhavého oblečení.

Pro koho se zákrok hodí:

Pro ženy, které trápí abnormální zvětšení stydkých pysků či jejich asymetrický tvar.

Kdy na zákrok jít:

Operaci provádíme u žen starších 18 let, které jsou gynekologicky zdravé a v posledním půl roce nekojily a nerodily. Zároveň je potřeba zákrok plánovat v souladu s menstruačním cyklem – po menstruaci.

Jaký výsledek čekat:

Zmenšení stydkých pysků či odstranění jejich asymetrie.

Jak zákrok probíhá:

Plastika se provádí v lokálním i celkovém znecitlivění a spočívá v odstranění přebytečné kůže z oblasti stydkých pysků. Ty se pak dotvarují do přirozené podoby. Jizva po operaci je téměř neviditelná.

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Na klinice strávíte jeden den. Klidový režim si však naplánujte kvůli bezproblémovému hojení na 1 týden a sport vynechejte 3 týdny. Zrovna tak i sexuální život.

Co vás čeká po zákroku:

Zhruba 2 až 3 dny po zákroku se může objevit mírné krvácení. Po operaci je oblast asi týden či 10 dní často oteklá a mírně bolestivá. Vzhledem k tomu, že se zákrok provádí v místě, kde je obtížné udržet sterilitu, může docházet k méně závažné infekci. Po operaci proto musí klientka dbát zvýšené hygieny, například by měla dvakrát denně používat desinfekční roztok. Několik dní by také měla vkládat do kalhotek sterilní gázu, po několika dnech stačí menstruační vložky či intimky. Po 3 týdnech však můžete naplno obnovit své aktivity. Stehy jsou vstřebatelné, odstranění tedy není nutné.

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
Cena zákroku
Labioplastika
31 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Andrej Berkeš
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Labioplastika
31 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku