Odstranění nadměrného pocení

Nadměrné pocení je stav přesahující tělesnou potřebu, kterým trpí více než 3 % populace. Nejčastěji postihuje dlaně, nohy a podpaží. A právě podpaží je oblast, kde můžeme zamezit nadměrnému pocení pomocí přístroje Body-Jet. Efektivnost při Body-Jet technologii je 87 - 90 %, což je nejvyšší ze všech metod. Toto odstranění pocení je trvalé, což je největší výhodou.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Pro klienty nadměrně se potící.
 

Kdy na zákrok jít:

Bez omezení.
 

Jaký výsledek čekat:

Výsledky jsou individuální, nejméně však 50% zlepšení.
 

Jak zákrok probíhá:

Při této tumescentní technologii se oblast podpaží napustí roztokem a tenkou kanylou v lokální anestezii se pod velkým tlakem potní žlázy uvolní, pak pomocí jiné kanyly se potní žlázy seškrábou a odsají pomocí výkonné odsávačky. Potní žlázy jsou umístěny těsně pod kůží a částečně také v tukové tkáni těsně v podkoží, tudíž nedochází k poškození kůže ani hlubších vrstev. Tato miniinvazivní metoda je prováděna v lokální anestezii, je bezbolestná a dobře se toleruje.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Zákrok se provádí v lokální anestezii bez hospitalizace.
 

Co vás čeká po zákroku:

Klient po provedené proceduře odchází s tlakovými bandážemi, které si odejme po 24 hodinách. Druhý den je možná sprcha. Malý otok může přetrvávat po dobu prvních dnů. Klient by se měl vyvarovat fyzické zátěži po dobu 7 -14 dnů. Návrat do běžného a pracovního života nastává dva dny po zákroku.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
Cena zákroku
Odstranění nadměrného pocení
25 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Odstranění nadměrného pocení
25 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku