Liposukce podbradku

Odsátí "dvojité brady" se v posledních letech stalo jedním ze žádaných zákroků. Kromě liposukce obličeje se provádí tedy i liposukce podbradku. Ošetření se provádí v oblasti podbradku a to od úrovně thyroidní chrupavky až po úroveň dolní čelisti.
Jako každou liposukci na naší klinice, i liposukci podbradku provádíme pomocí nejnovější technologie Body-Jet liposukce.
 

Kdy na zákrok jít:

Bez omezení.

Jaký výsledek čekat:

Minimalizovaní dvojité brady, vypnutí pokožky pod bradou.
 

Jak zákrok probíhá:

Zákrok se provádí v lokálním znecitlivení. Nejdříve se do podbradku aplikuje malé množství lokálního anestetika. Jemná tumescentní kanyla se zavede do tohoto bodu a podbradek se napustí tumescetním roztokem, který jej vyplní jen v oblasti podkoží. Po půl hodině se roztok rovnoměrně rozprostře, následně se pomocí speciální odsávací kanyly provede liposukce.

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Bez hospitalizace.

Co Vás čeká po zákroku:

Klientka nosí týden po zákroku 24 hodin denně speciální kompresní ohlávek, další týden alespoň 12 hodin denně. Modřiny a otoky vymizí do týdne.
Doporučujeme zůstat první týden v domácím léčení, poté omezit sport po dobu 14 dní.

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
Cena zákroku
Liposukce podbradku
od 22 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Matúš Baran, MBA
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Liposukce podbradku
od 22 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku