Odstranění znamének

Mateřské znaménko by se dalo definovat jako nahromadění pigmentových buněk do jedné větší skvrny. Znaménko si nechávají lidé odstranit ze dvou důvodů. Jedním z nich je estetický důvod, například když je znaménko umístěno na obličeji. Tím druhým jsou samozřejmě zdravotní důvody, kdy se může ukázat, že znaménko je rizikové. O odstranění znaménka rozhodne lékař, zároveň také navrhne nejvhodnější způsob zákroku.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Pro klienty, kterým je dermatologem doporučeno odstranění znamének a pro ty, kterým znaménko z nějakého důvodu vadí.
 

Kdy na zákrok jít:

V ideálním případě v podzimních, zimních a jarních měsících.
 

Jaké možnosti odstranění znamének jsou:

Řezem - excize, Diatermií, Laserem.
 

Jak zákrok probíhá:

Dle druhu a povahy znaménka je klientovi na konzultaci doporučeno odstranění jednou ze tří možností.Odstranění se provádí v lokální anestezii. Místo je poté kryto gázou či náplastí.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Bez hospitalizace.
 

Co vás čeká po zákroku:

Po zákroku omezte minimálně na 10 dní aktivní pohyb. Nedoporučuje se navštěvovat 14 dní sauny a veřejné bazény a pohyb na přímém slunci. V případě znamének na zádech vynechte sport až na 4 týdny.
Po zákroku doporučujeme místo po znaménku natírat speciálním silikonovým gelem Stratamedem. Ten zajišťuje hezké zhojení jizvy.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
Cena zákroku
Odstranění znamének
Od 1500 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Petr Jan Vašek
ORL specialista

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Odstranění znamének
Od 1500 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku