Kombinované zvětšení prsou

Kompozitní augmentace.
Kompozitní augmentace, neboli zvětšení prsů pomocí kombinace vlastního tuku a silikonových implantátů, se v současné době stává jednou z nejmodernějších a ženami nejžádanějších metod, díky velmi přirozeným výsledkům i u štíhlých pacientek.
Tuk, jako výplňový materiál, má ideální vlastnosti – je vlastní vašemu tělu a přirozeně se integruje do tkání.
Zvětšení prsou pouze vlastním tukem je bohužel často velmi objemově omezené, neboť po aplikaci tukové tkáně dochází k jejímu částečnému vstřebání.
Díky silikonovým implantátům se docílí velkých objemů, kdežto vlastní tuková tkáň implantát ještě přirozeně zaobalí a zakryje.
Spojením těchto dvou metod tak dochází k nejlepšímu a nejpřirozenějšímu výsledku.
 

Nová metoda augmentace s jizvou pouhých 2,5 cm

Přelomová metoda augmentace se silikonovými implantáty Motiva Ergonomix, umožňuje zvětšení prsou pomocí řezu v délce pouhých 2,5 cm. V případě použití běžných implantátů je přitom nutný řez nejméně 5 cm dlouhý.
Prostřednictvím speciální techniky se implantát Motiva Ergonomix stlačí na minimální velikost díky tzv. Insertion Sleeve, sterilnímu sáčku ve tvaru trychtýře. Před vložením implantátu se pomocí světelného háku pro lepší viditelnost (Motiva™ Ultralight LED Retractor),  vypreparuje přesná kapsa na zvolený implantát.
Tato velmi bezpečná technika, při níž je implantát vložen do prsů přes sterilní sáček, snižuje riziko rozvoje infekce kolem implantátů a předchází riziku vzniku kapsulární kontraktury.
Cena sterilního sáčku: 11.000 Kč
 

Kdy na zákrok jít:

Obecně kdykoli, pokud zrovna neplánujete otěhotnět. V tomto období se totiž může velikost prsou výrazně změnit. Maminkám se doporučuje počkat minimálně 6 měsíců po ukončení kojení.
 

Jaký výsledek čekat:

Plná ňadra, zvětšená na požadovanou velikost. Bonusem je přirozený vzhled, neznatelné okraje implantátů.
 

Jak zákrok probíhá:

Zákrok se provádí v celkové anestezii, trvá přibližně 2 až 2,5 hodiny. Lékař nejprve provede liposukci vybraných partií a získá potřebný tuk. Poté provádí augmentaci, mezitím je čištěň získaný tuk. Po získání nejkvalitnějšího tuku s největším počtem kmenových buňek jej lékař aplikuje podél okraje implantátu.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Hospitalizace bývá obvykle dvě noci.
 

Co vás čeká po zákroku:

Doporučujeme minimálně 14 dní volno ze zaměstnání, sport nelze po dobu 4 – 5 týdnů. Speciální podprsenku je nutné nosit 4 týdny.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
Cena zákroku
Kompozitní augmentace
Od 110 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg
MUDr. Andrej Berkeš
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Kompozitní augmentace
Od 110 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty

Co říkají naši klienti

Před 6 týdny jsem podstoupila augmentaci prsou Motiva Ergonomix. Nečekala jsem jaký hladký průběh operace bude mít a jak krásně o mě bude postaráno. Pan doktor Hýža a celý tým jsou jedničky, cítila jsem se tam jak na dovolené. Bolest skoro žádná, po pár dnech už jsem mohla normálně fungovat a teď už ani nevím, že jsem na nějaké operaci byla - už jsou moje. :-) Celému týmu Formé moc děkuji.
Eva
29 let

Mohlo by vás zajímat

Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku