Zvětšení prsou silikonovým implantátem

Augmentace.
Augmentace je jedna z nejběžnějších plastických operací s okamžitým efektem a minimálními riziky. Na naší klinice používáme implantáty značky Nagor, Motiva, Polytech a Mentor. Tyto implantáty patří k těm nejlepším na trhu, za to ručíme. Značky splňují jakostní požadavky norem ISO a EN a mají i certifikát CE.

Pro koho se zákrok hodí:

Tak zvaná augmentace pomůže ženám, které trápí malé či povislé poprsí. Ať už vlivem přírodních dispozic nebo v důsledku kojení či hubnutí. Zvětšení prsou se doporučuje například u mladých dívek s méně vyvinutým poprsím nebo u žen, u kterých úbytek žlázy způsobil lehce povislý tvar prsou.
 

Kdy na operaci jít:

Obecně kdykoli, pokud zrovna neplánujete otěhotnět. V tomto období se totiž může velikost prsou výrazně změnit. Maminkám se doporučuje počkat minimálně 6 měsíců po ukončení kojení.
 

Jaký výsledek čekat:

Obvykle provádíme zvětšení o jednu až dvě velikosti. Kromě toho je možné provést také modelaci u asymetrických nebo povislých prsou. Vždy ale postupujeme tak, abychom zachovali maximálně přirozený vzhled.
 

Příprava na operaci:

Jako před každou operací, tak i před augmentací je nutné vynechat některé léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou či léky ovlivňující srážlivost krve. Před operací je nutné podstoupit předoperační vyšetření. Někteří lékaři vyžadují také sonografické či mamografické vyšetření prsou. K operaci se klientka dostaví nalačno, po provedení hygieny, s umytými vlasy a samozřejmě nenalíčená.
 

Jak zákrok probíhá:

Operace, která trvá přibližně 1 – 2 hodiny, se provádí v celkové anestezii. Implantát se vkládá do 3 – 4 cm dlouhého řezu, který vede v rýze, kde se prs setkává s hrudníkem, nebo skrz tmavou kůži okolo bradavky. Poté se tupou preparací tkáně vytvoří kapsa, do které se vkládá implantát. Důležité je, aby implantáty byly plně překryté, jinak mohou být viditelné a mohou vypadat nepřirozeně. Podrobně Vám vše vysvětlíme a ukážeme přímo v klinice.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Obvykle stačí jeden den, dovolenou si však kvůli bezpečnému hojení naplánujte na dva týdny. Sport a zátěžové aktivity doporučujeme vynechat na čtyři týdny.
 

Co vás čeká po operaci:

Na klinice klientky zůstávají 1 – 2 dny, stehy se odstraňují 7. – 10. den po operaci. Po zákroku je nutné dodržet 4 týdenní nošení speciální kompresní podprsenky. Klientkám se doporučuje masáž prsů, která je prevencí proti vytvoření vazivového pouzdra kolem implantátu. Po operaci je čeká kontrola na klinice ke zhodnocení výsledku. Prsní implantáty se vyrábějí z velmi odolného materiálu a jejich zničení je téměř nemožné, proto na ně poskytují dodavatelé doživotní záruku.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.

Operace na splátky? Jistě

Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení. Rádi vám poskytneme více informací.

Před a po

Augmentace 1.1
Augmentace s modelací - 2
augmentace, impl. Motiva ERDS 285ml, pod sval, 6 týdnů po operaci
Augmentace 3
augmentace impl. Motiva 320ml Demi pod sval, použit sáček, 2 měsíce po operaci
Augmentace s modelací - 4
augmentace impl. Motiva 425 ml Demi, pod sval, 2 měsíce po operaci
Augmentace s modelací - 5
augmentace impl.Motiva 275, pod sval, 4 měsíce po operaci
Augmentace s modelací - 8
augmentace s modelací, 2 měsíce po operaci
Augmentace_1
augmentace modelací, impl. Motiva 320ml a 340ml, 4 měsíce po operaci
Augmentace_2
augmentace, impl. Mentor 375 ml, pod sval, 3 měsíce po operaci
Augmentace_3
augmentace, impl. Nagor, 420 ml, pod sval, 3 měsíce po operaci
Augmentace_N
Augmentace_7
Augmentace_8
augmentace, impl. Polytech 315ml, pod sval, rok od operace
Augmentace_9
Augmentace_10
Augmentace_11
Augmentace se sáčkem 2019
 zvětšení prsním implantátem (s použitím sáčku)
Augmentace Beneš 2019
Augmentace s jednostranným liftem Križko 2019
Augmentace Križko 2019
4_Augmentace
5_Augmentace
 7_Augmentace
 6_Augmentace
8_Augmentace
9_Augmentace
 10_Augmentace
 11_Augmentace
Reaugmentace

Transsexuál

augmentace_transsexual_impl_Nagor_560_HR_IMP
Augmentace impl. Nagor 560 HR IMP, transsexuál, 1 měsíc po operaci
Cena zákroku
Implantáty Mentor
Od 99.000 Kč
Implantáty Motiva
Od 93.000 Kč
Implantáty Polytech
Od 92.000 Kč
Implantáty B-Lite
Od 126 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg
MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg
MUDr. Michal Dychus
Plastický chirurg
MUDr. Andrej Berkeš
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Implantáty Mentor
Od 99.000 Kč
Implantáty Motiva
Od 93.000 Kč
Implantáty Polytech
Od 92.000 Kč
Implantáty B-Lite
Od 126 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty

Co říkají naši klienti

Před 6 týdny jsem podstoupila augmentaci prsou Motiva Ergonomix. Nečekala jsem jaký hladký průběh operace bude mít a jak krásně o mě bude postaráno. Pan doktor Hýža a celý tým jsou jedničky, cítila jsem se tam jak na dovolené. Bolest skoro žádná, po pár dnech už jsem mohla normálně fungovat a teď už ani nevím, že jsem na nějaké operaci byla - už jsou moje. :-) Celému týmu Formé moc děkuji.
Eva
29 let

Mohlo by vás zajímat

Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku