Proměna Natálie Š. 24 let

Formé clinic
Natálie je mladá a krásná slečna. Na kliniku Formé přišla ze zdravotních důvodů, ale také aby zlepšila své sebevědomí a radost z vlastního těla. Podstoupila operaci nosu u primáře kliniky, MUDr. Petra Jana Vaška.

Proč jste se rozhodla pro naši kliniku?

Výběr kliniky jsem měla značně usnadněn. Moje sestra a její manžel jsou majitelé kliniky Formé, a proto jsem byla ušetřena dlouhého vyhledávání a porovnávání klinik. Po příjemné návštěvě kliniky, konzultaci s MUDr. Vaškem a přečtení kladných recenzí jsem se jen ujistila, že Formé je ta nejlepší volba.

S jakým problémem jste nás oslovila? Co Vás k nám přivedlo?

Odjakživa jsem věděla, že si nový nos jednou splním, a to hned ze dvou důvodů. Primárně z estetického hlediska. Fotky z profilu mě děsily a sama sobě jsem se nelíbila. A dále také ze zdravotních důvodů, kvůli posunuté nosní přepážce a špatnému dýchání. Tím se vyřešily hned dva problémy najednou a já jsem maximálně spokojena.
Plastika nosu (rhinoplastika) patří k nejcitlivějším estetickým zákrokům.

Jak jste byla spokojena s operací a jaký byl průběh po zákroku?

Celý zákrok proběhl naprosto v pořádku a bez jakýchkoli komplikací. Prostředí kliniky i veškerý personál byl velmi milý a ochotný. Pan doktor Vašek mi vše hezky vysvětlil a měl moji maximální důvěru. Vše proběhlo na jedničku a výsledek je úžasný.

Je něco co Vás překvapilo, co jste nečekala (ač už pozitivně, nebo negativně)?

Nejvíce mě překvapilo, že pan doktor Vašek vyřešil estetický i zdravotní problém v jedné operaci. Jiný lékař mi řekl, že je potřeba podstoupit dva různé zákroky. Dále mě mile překvapil rychlý průběh hojení a to, že jsem nemusela mít na nose nevzhlednou sádru, ale jen takovou speciální dlahu.

Mohlo by vás zajímat

Anestezie je dnes již naprosto běžnou součástí větších chirurgických zákroků. Na naší klinice ji provádí velmi zkušený personál s letitou praxí. Chápeme, že z ní mají někteří naši klienti respekt a občas dokonce obavy. Ty jsou dnes ale už zcela zbytečné.
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku