Proč si vybrat nás?

Jsme výjimeční naším osobním přístupem. Jsme klinika pro každého s rodinnou atmosférou. Nabízíme all-inclusive balíčky. Nejsme továrna na nová těla, ale specializovaná klinika s apartmány, kde je dost času na nadstandard.

Vše pod jednou střechou

Vybavení

Veškerá základní vyšetření potřebná k zákrokům zařídíme na naší klinice. Bez starostí provedeme EKG i krevní testy.

Strava

Během rekonvalescence na klinice podáváme kvalitní a pestrou BIO stravu, jejíž složení je přesně uzpůsobeno pro co nejlepší regeneraci po zákroku. Nezapomínáme ani na alergiky, vegetariány a vegany.

Zábava

Pro pohodlný odpočinek a regeneraci. Během hospitalizace máte k dispozici tablet s wifi připojením nebo DVD přehrávač s filmy mnoha žánrů. U nás se nudit nebudete.

Personál

Můžeme se chlubit tím nejlepším personálem, za kterým stojí velký tým plastických chirurgů a anesteziologů se zkušenostmi z celého světa. Náš ochotný personál včetně klient koordinátorů ovládá dva světové jazyky.

Taxi

Na vaše pohodlí myslíme i po operaci. Dopravu domů nemusíte řešit. Po zákrocích v celkové i lokální anestezii vás v rámci Prahy odvezeme zdarma.

Materiál

Pracujeme jen s těmi nejlepšími materiály renomovaných značek v nejvyšší dostupné kvalitě. Používáme pouze prvotřídní implantáty, šití i nejlépe hodnocené léky pro šetrnou anestezii. Pohodlné pooperační kompresní prádlo je samozřejmostí.

All-inclusive

Každý zákrok je all inclusive. V jeho ceně tak máte anestezii, hospitalizaci v moderních pokojích, kompresní prádlo, pooperační kontroly i balíček léků pro správnou péči po zákroku. Po propuštění jsou vám naši lékaři kdykoliv k dispozici na telefonu i na emailu.

Pojištění

Jsme pojištěni u Kooperativa, můžete být bez starostí. Naše klinika má sjednané nejspolehlivější pojištění.

Estetická plastika

Provádíme kompletní škálu estetických plastických operací - zvětšení a modelaci prsou, liposukci, plastiku nosu a další. Ať už vás k nám přivedou vrozené dispozice, věk, nebo úraz, jsme připraveni vám pomoci.

Konzultace je zdarma a nezávazná

Přijďte se podívat. Dáte si kávu, prohlédnete si kliniku a zeptáte se lékaře na všechno, co vás zajímá. Jsme stále online. Poradíme, i když to k nám máte daleko. S našim personálem jste v kontaktu i z pohodlí vašeho domova.

Ortopedie

Nové
Díky špičkovému vybavení moderních operačních sálů a profesionálnímu specialozovanému personálu vám Formé Clinic poskytne tu nejlepší péči v oblasti ortopedie. Zabýváme léčbou poruch pohybového aparátu dle nejnovějších medicínských poznatků.

Jak to u nás vypadá?

Zobrazit všechny fotografie

Apartmány v budově kliniky

Ten nejlepší odpočinek i po zákroku. Na naší klinice máme k dispozici moderní apartmány pro klienty z daleka i pro rodinné příslušníky. Můžete tak být nablízku našim lékařům a zdravotnickému personálu i po propuštění z kliniky.
Zobrazit všechny fotografie
Zobrazit všechny fotografie

Co byste měli vědět o zákroku

Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Zákrok se platí předem.
Vlastní předoperační vyšetření je velké plus, není však podmínkou. Lze jej také zajistit na naší klinice v den operace.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku