Aktuální informace

Máme pro vás otevřeno!

Vaše bezpečnost je naše priorita.
Dodržujeme pravidlo 3R.
ruce
roušky
rozestupy
Jsme zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Botulotoxin do obličeje

Nejúčinnější způsob, jak odstranit mimické vrásky. Aplikace čistě přírodního proteinu Vám uvolní přímo ty svaly, které je způsobují. A to až na 6 měsíců.

Pro koho se zákrok hodí:

Pro všechny, které trápí vrásky od smíchu či mračení. Ty se nejčastěji vyskytují kolem kořene nosu, v okolí očí nebo na čele.

Kdy na zákrok jít:

Jediným omezením po aplikaci botulotoxinu je zvýšená tělesná aktivita a konzumace alkoholu v prvních třech dnech.

Jaký výsledek čekat:

Lidé kolem vás si všimnou, že vypadáte dobře, ale nebudou vědět proč. Aplikace botulotoxinu totiž přeruší nervosvalový vzruch a tím dojde k potřebnému svalovému uvolnění. Vaše pleť se tak krásně vyhladí a mimické vrásky dočasně zcela zmizí.

Jak zákrok probíhá:

Zákrok je rychlý a bezbolestný. Aplikace se provádí prostřednictvím tenké jehličky. Poté se čistě přírodní protein dostane přímo do svalu a do 14 dnů se dostaví výsledný efekt. Podrobně vám vše vysvětlíme a ukážeme přímo na klinice.
Botulotoxin provádíme ambulantně. Po zákroku je ale nutné na 6 hodin omezit pohybovou aktivitu a v prvních dvou dnech se také vyhýbat slunci, soláriu, sauně a sportu.

Co vás čeká po zákroku:

Efekt zákroku vydrží 4 až 6 měsíce. Poté se sval začne opět postupně smršťovat, nikdy už ale ne původní silou. Zákrok je možné opakovat 3x ročně.

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.

Před a Po

Cena zákroku
10 jednotek
1600 Kč
15 jednotek
2400 Kč
20 jednotek
3200 Kč
25 jednotek
4000 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Petr Jan Vašek
Primář Formé clinic
MUDr. Jana Bartošková
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
10 jednotek
1600 Kč
15 jednotek
2400 Kč
20 jednotek
3200 Kč
25 jednotek
4000 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku