MUDr. Gabriel Badida

MUDr. Gabriel Badida, renomovaný plastický a rekonstrukční chirurg s rozsáhlou praxí, přináší naší klinice bohaté zkušenosti a odbornost. Absolvent Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kde se následně věnoval specializaci v oblasti plastické a rekonstrukční chirurgie, zejména na Fakultní nemocnici v Olomouci.
V jeho odborné praxi se pan doktor Badida zaměřuje na široké spektrum procedur, zahrnující blefaroplastiku a mnoho dalších oblastí. Jeho precizní a pečlivý přístup k chirurgii odráží jeho výjimečnou zkušenost a touhu poskytnout pacientům optimální péči a výsledky. Jeho práce je poháněna nejnovějšími technologiemi a postupy, což zajišťuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti pro všechny pacienty.
MUDr. Badida není pouze odborníkem na blefaroplastiku; jeho specializace zahrnuje i plastiku břišní stěny, augmentaci prsů, chirurgickou korekci jizev, liposukci, zvětšení rtů a mnoho dalších procedur. Jeho vynikající práce je oceněná nejen v praxi, ale také jako člen České lékařské komory (ČLK). Jestli hledáte plastického chirurga s bohatými zkušenostmi a špičkovým zaměřením na blefaroplastiku, MUDr. Gabriel Badida je ideální volbou pro vás.
 
Srpen 2017 - současnost
Lékař, atestace 2022 Fakultní nemocnice Olomouc, I.P. Pavlova 6, Olomouc Oddělení plastické a estetické chirurgie
Srpen 2015 - červenec 2017
Lékař Nemocnice Agel Přerov, Dvořáková 75, Přerov Chirurgické oddělení
2015 Promoce Lékařská fakulta Univerzity Palackého Olomouc Všeobecné lékařství
 
Jazykové dovednosti:
Angličtina - certifikát FCE
Němčina - začátečník
 
Stáže
2020 Klinika popálenin a plastické chirurgie FN Brno
2021 Klinika plastické chirurgie FN U Svaté Anny Brno
2021 Klinika plastické chirurgie FN Královské Vinohrady Praha
2021 Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku