Facelift a necklift

Facelift SMASS a necklift
Cena zákroku
Facelift
44 000 Kč
Facelift a necklift
56 000 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Facelift, neboli plastika obličeje, je jednou z variant plastické chirurgie zabývající se problematikou projevů stárnutí. V podstatě se jedná o vypnutí kůže a podkožního aparátu obličeje. Operace Facelift se většinou provádí v celkové anestezii a jejím výsledkem je o 5 – 10 let mladší vzhled obličeje. Podstoupit ji může jak žena, tak muž. Aby bylo zákrokem dosaženo co nejlepších výsledků, je často facelift kombinován s dalšími zákroky, např. liposukce obličeje a krku, operace očních víček nebo necklift, tj. plastika krku.
Neckliftem řešíme povolenou kůži v oblasti krku.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Pro všechny, které trápí četné vrásky okolo rtů, povolená kůže v oblasti tváří a brady a pokleslá víčka, také při celkovém snížení elasticity kůže.

Kdy na zákrok jít:

Nejčastěji operujeme muže a ženy mezi 45 a 60 lety věku.

Jaký výsledek čekat:

Vypnutí kůže díky čemuž budete vypadat o 10 až 15 let mladší. Naplno se dostaví do 6 týdnů od operace.
 

Jak zákrok probíhá:

Operativně v celkové anestezii. Operace trvá přibližně 2 - 3 hodiny. Chirurgický řez se vede z vlasaté části od spánků směrem dolů před boltcem, kolem ušního lalůčku a pokračuje do rýhy za boltec. Výsledná jizva je pak při hladkém hojení patrná pouze jako nenápadná čára v oblasti spánku a za boltcem.
Provádíme i vytažení hlubších vrstev pod kůží – tak zvaný SMASS lifting, kterým docílíme lepšího vypnutí kůže a trvalejšího výsledku.
Facelift se rovněž může kombinovat s plastickou operací víček a odsátím tuku z podbradku nebo nejčastěji s plastikou krku - neckliftem.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Na klinice strávíte 2 dny. Dovolenou si však naplánujte kvůli bezproblémovému hojení na 10 dní a sport vynechejte 4 týdny.
 

Co vás čeká po zákroku:

Zhruba 14 dní po zákroku bude potřeba nosit speciální elastickou čelenku. Stehy se odstraňují do 10 – 14 dnů po zákroku. Otoky obličeje a očních víček patří k běžnému pooperačnímu průběhu. Po zahojení pak bude ještě několik týdnů trvat, než se obličejové tkáně stabilizují. Nejméně 2 – 3 měsíce po operaci by obličej neměl být vystavován intenzivnímu slunečnímu záření a masážím. Efekt operace se dostaví do 6 týdnů.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
 

Před a po

Cena zákroku
Facelift
44 000 Kč
Facelift a necklift
56 000 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.

Zákrok provádí

MUDr. Petr Jan Vašek
Primář Formé clinic
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Zákrok se platí předem.
Vlastní předoperační vyšetření je velké plus, není však podmínkou. Lze jej také zajistit na naší klinice v den operace.

Proměny před a po našich klientů

Facelift a necklift

Co říkají naši klienti

Před měsícem jsem byla u pana doktora Vaška na operaci obličeje. Už teď vidím obrovský rozdíl. Zmizel mi podbradek a obličej je vypnutější. Jizvy zatím růžové, ale opravdu jemné, Moc děkuji a zdravím všechny do Formé.
Martina
Zlínský kraj

Mohlo by vás zajímat

Posílejte nám své osobní příběhy a my vždy dle aktuálního období vybereme jednu/jednoho z vás, který dostane plnou péči od nás zcela zdarma. 

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku