Hýžďové implantáty

Zvětšení a modelace hýždí
Cena zákroku
Hýžďové implantáty
Od 100 000 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.

Ke krásnému a sexy pozadí díky hýžďovým implantátům

Pěkně tvarované a zakulacené pozadí je jedním z dalších symbolů ženskosti a sexuality. Obraz těla je pak důležitou součástí dobrého pocitu a sebevědomí každé ženy. Pokud nejste spokojena s tvarem svých hýždí a ani hodiny strávené v posilovně vás nepřiblížily k vysněnému pozadí, svěřte se do rukou odborníků.  Plochý a povislý zadeček lze upravit pomocí implantační metody, podobným způsobem jako je augmentace poprsí. Na výběr je ze široké škály velikostí a tvarů, záleží tedy pouze na vás, jak vaše pozadí bude vypadat.

Pro koho se zákrok hodí

Zvětšení hýždí je vhodné hlavně pro ty, kteří mají plochý zadeček nebo nejsou spokojeni s jeho tvarem či velikostí.


Kdy na zákrok jít

Tento zákrok doporučujeme podstoupit v dospělosti a po předchozí konzultaci s plastickým chirurgem. Klient musí také splňovat určité požadavky týkající se celkového zdravotního stavu.

Jaký výsledek čekat

Výsledek této operace je téměř okamžitý. Vaše hýždě budou plnější a upravené na požadovanou velikost přesně podle vašeho přání.

Jak zákrok probíhá

Zákrok probíhá v celkové anestezii. Řez se provádí v horní části rýhy mezi hýžděmi a implantát se vkládá mezi vrstvy velkého hýžďového svalu. Obvykle jsou při tomto zákroku použity hladké implantáty. Stehy jsou intradermální, tudíž nevyžadují další péči ani odstranění. Aby se rány rychle a účinně uzavřely, používáme pro zakrytí stehů tzv. Steri strip, což je náplasťový estetický steh.

Jak dlouhá bude hospitalizace

Hospitalizace trvá dva dny.

Co Vás čeká po zákroku?

Bezprostředně po zákroku je nutné počítat s mírným otokem a bolestivostí v oblasti implantátu. Obvykle našim klientům doporučujeme 14denní rekonvalescenci a po dobu přibližně 10 dnů po operaci nedoporučujeme hýždě jakkoliv zatěžovat, ani na ně sedat. Je samozřejmě nutné omezit fyzické aktivity včetně sportování. Ke cvičení je možné se vracet postupně po 4 - 6 týdnech od operace.
Cena zákroku
Hýžďové implantáty
Od 100 000 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Zákrok se platí předem.
Vlastní předoperační vyšetření je velké plus, není však podmínkou. Lze jej také zajistit na naší klinice v den operace.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku