Laser obličeje

K odstranění vrásek, jizev po akné i pigmentových skvrn používáme na naší klinice frakční laser Mixto CO2, kterým lze ošetřit obličej, břicho, boky, stehna, ale také ruce. Přístroj je vhodný také k léčbě mateřských znamének, nebo různých „výrůstků“ kůže jako jsou například bradavice.
A v čem spočívá princip tohoto přístroje? Frakční laser vyzařuje mřížku terapeutických laserových mikropaprsků na svrchní a střední vrstvy pokožky. K okamžitým efektům patří například smrštění pokožky, zjemnění stařeckých mimických vrásek i odstranění pigmentů. Výhodou u přístroje Mixto CO2 laser je především to, že není nutné laserovým paprskem plošně brousit hluboké vrstvy kůže. Díky tomu dochází k rychlejšímu hojení.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Pro klienty s pigmentovými skvrnami a zašedlou pokožkou. Pro ty, které chtějí odstranit jizvičky po akné z doby dospívání. Často je doporučován i klientkám s malými vráskami kolem očí, rtů a na bradě.
 

Kdy na zákrok jít:

Ideálním obdobím je druhá polovina září až duben.Po zákroku by neměl být obličej vystavován intenzivnímu slunečnímu záření.
 

Jaký výsledek čekat:

Zrůžovění pokožky, její vyhlazení, minimalizace až úplné odstranění malých vrásek, pigmentových skvrn a jizviček.
 

Jak zákrok probíhá:

Zákrok se provádí v lokální anestezii. Lékař malými vpichy drobnou jehlou znecitlivý plochu obličeje. Poté laseruje. Po skončení na obličej aplikuje speciální serum. Následuje chlazení plochy.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Zákrok se provádí bez hospitalizace, pouze dvě hodiny klientka odpočívá na pooperačním oddělení a chladí laserovanou část.
 

Co Vás čeká po zákroku:

Obličej se hojí strupem, který se vyloupe za 3 – 5 dní. Z hlediska společenského doporučujeme volno ze zaměstnání 5 – 7 dní.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
Cena zákroku
Laser obličeje
24 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Laser obličeje
24 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku