Mini facelift

Částečné vypnutí obličeje.
V současné hektické době dává mnoho klientů přednost takovým výkonům plastické chirurgie, které přinášejí rychlý efekt s minimem operačního rizika a s rychlým návratem do pracovního života. Tyto podmínky splňuje takzvaný minilift.
Minilift obličeje vypíná povolené a pokleslé podkožní tkáně.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Pro klientky, u kterých není zatím nutný celkový facelift.
 

Kdy na operaci jít:

Kdykoli.
 

Jaký výsledek čekat:

Mladistvý vzhled, zvýraznění obličejových kontur, vypnutí kůže.
 

Příprava na operaci:

Jako před každou operací, i před miniliftem je nutné vynechat některé léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou či léky ovlivňující srážlivost krve. Před operací je nutné podstoupit předoperační vyšetření. K operaci se klientka dostaví nalačno, po provedení hygieny, s umytými vlasy a samozřejmě nenalíčená.
 

Jak zákrok probíhá:

Minilift trvá 1- 2 hodiny a provádí se z velké části v celkové anestezii. Oblast zákroku je menší než u faceliftu a tak dochází k lepšímu prokrvení kůže a tedy i k rychlejšímu a lepšímu hojení. 
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Hospitalizace je 1 noc.
 

Co vás čeká po operaci:

Minimálně 10 dní je nutné nosit speciální ohlávek, který chrání a stahuje operovanou část. Po zhojení budete provádět tlakové masáže jizvy.
Doporučuje se alespoň týden odpočívat v domácím léčení. Sport nelze 3 týdny od zákroku.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
Cena zákroku
Mini facelift
od 55 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Radek Lhotský
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Mini facelift
od 55 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty

Co říkají naši klienti

Před měsícem jsem byla u pana doktora Vaška na operaci obličeje. Už teď vidím obrovský rozdíl. Zmizel mi podbradek a obličej je vypnutější. Jizvy zatím růžové, ale opravdu jemné. Moc děkuji a zdravím všechny do Formé.
Martina
55 let
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku