PRP

Omlazení obličeje vlastní krví.
Je to téměř 4 roky, kdy MUDr. Petr Vašek jako první v České republice poprvé použil a zavedl tzv. „DRAKULA FACE LIFT“. Vývoj jde ovšem dál a za účelem omlazení kůže a jejích hlubších struktur se začala používat metoda PRP (platelet rich plasma/plasma obohacená krevními destičkami a růstovými faktory). REGEN PLASMA je originální, patentovaný produkt Švýcarské společnosti REGEN LAB. Je to dosud nejčistší a nejlepší forma aplikace vlastní krevní plasmy za účelem omlazení pleti.
 
Pomocí Regen Plazmy lze ošetřit jemné i hlubší vrásky, unavenou pleť, kruhy pod očima. Je to nejúčinější metoda v léčbě vypadávání vlasů, hojí jizvy, odstraňuje strie, urychluje hojení po laserových ošetřeních. Rovněž uspíší hojení a zkrátí rekonvalesceni téměř o polovinu při operacích jako je např. Face lift, Rhinoplastika apod. Celé ošetření trvá asi 45-60 minut. Nejvýraznější výsledek se obvykle dostaví po druhém ošetření. Obecně se doporučuje proceduru opakovat třikrát ve 30 denním intervalu. Cena za jedno ošetření se pohybuje okolo 10 000 Kč. Plazma je vlastní tělu a je tudíž tvarovatelná ihned při a po ošetření, při aplikaci proto nevznikají žádné hrudky, bulky či nerovnosti. Proceduru je možné provádět celoročně. Je ji možné kombinovat s výplněmi, Botoxem, lasery, radiofrekvencí apod. Jedná se o naprosto autologní, 100% tělu, vlastní produkt.
Cena zákroku
2 ampule
10 000 Kč
3 ampule
13 000 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Petr Jan Vašek
ORL specialista

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
2 ampule
10 000 Kč
3 ampule
13 000 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku