PRP

Omlazení obličeje vlastní krví.
Cena zákroku
2 ampule
15 000 Kč
3 ampule
20 000 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Je to téměř 4 roky, kdy MUDr. Petr Vašek jako první v České republice poprvé použil a zavedl tzv. „DRAKULA FACE LIFT“. Vývoj jde ovšem dál a za účelem omlazení kůže a jejích hlubších struktur se začala používat metoda PRP (platelet rich plasma/plasma obohacená krevními destičkami a růstovými faktory). REGEN PLASMA je originální, patentovaný produkt Švýcarské společnosti REGEN LAB. Je to dosud nejčistší a nejlepší forma aplikace vlastní krevní plasmy za účelem omlazení pleti.
 
Pomocí Regen Plazmy lze ošetřit jemné i hlubší vrásky, unavenou pleť, kruhy pod očima. Je to nejúčinější metoda v léčbě vypadávání vlasů, hojí jizvy, odstraňuje strie, urychluje hojení po laserových ošetřeních. Rovněž uspíší hojení a zkrátí rekonvalesceni téměř o polovinu při operacích jako je např. Face lift, Rhinoplastika apod. Celé ošetření trvá asi 45-60 minut. Nejvýraznější výsledek se obvykle dostaví po druhém ošetření. Obecně se doporučuje proceduru opakovat třikrát ve 30 denním intervalu. Cena za jedno ošetření se pohybuje okolo 10 000 Kč. Plazma je vlastní tělu a je tudíž tvarovatelná ihned při a po ošetření, při aplikaci proto nevznikají žádné hrudky, bulky či nerovnosti. Proceduru je možné provádět celoročně. Je ji možné kombinovat s výplněmi, Botoxem, lasery, radiofrekvencí apod. Jedná se o naprosto autologní, 100% tělu, vlastní produkt.
Cena zákroku
2 ampule
15 000 Kč
3 ampule
20 000 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.

Zákrok provádí

MUDr. Petr Jan Vašek
Primář Formé clinic

Co byste měli vědět o zákroku

Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Zákrok se platí předem.
Vlastní předoperační vyšetření je velké plus, není však podmínkou. Lze jej také zajistit na naší klinice v den operace.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku