Aktuální informace

Máme pro vás otevřeno!

Vaše bezpečnost je naše priorita.
Dodržujeme pravidlo 3R.
ruce
roušky
rozestupy
Jsme zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Tumescentní liposukce přístrojem Body-Jet

Liposukce.
Dokonalou postavu můžete získat pomocí tumescentní liposukce, která se provádí prostřednictvím moderního přístroje Body Jet. Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod, jak se rychle a téměř bez bolesti zbavit přebytečného tuku. Oproti klasické liposukci má tato metoda několik významným předností, ke kterým patří například to, že operace probíhá mnohdy bez celkové anestezie nebo jen v analgosedac, bolesti a jizvy po operaci nejsou téměř žádné.

Pro koho se zákrok hodí:

Přístroj Body jet se nejčastěji využívá k liposukci mužských prsou, stehen, paží, břicha a podbradku. Jeho výhodou je, že pojivová tkáň, nervy a cévy v okolí ošetřované partie zůstávají mnohem méně traumatizovány než u jiných metod. Hojení je proto výrazně kratší.
 

Jak zákrok probíhá:

Zákrok se provádí v lokální anestezii nebo v analgosedaci. Druh anestezie se váže na počet odsávaných partií a náročnost zákroku. Vyznačené partie se nejprve jemnou kanylou naplní tumescentním roztokem.Doba působení znecitlivujícího roztoku je přibližně 30 – 40 minut. Poté se partie odsávají. Po skončení liposukce je klientce oblečeno speciální kompresní prádlo.
 

Hospitalizace:

Po liposukci setrvá klient na oddělení přibližně 2 – 3 hodiny, poté je propuštěn do domácího léčení.
 

Co vás čeká po zákroku:

Kompresní prádlo je nutné nosit 2 týdny 24 hodin denně a 2 týdny 12 hodin denně. 24 hodin po zákroku je klientce dovolena krátká sprcha. Doporučujeme zůstat po zákroku minimálně týden v domácím léčení.Sport a fyzická zátěž možná po 3 týdnech.Modřiny a otoky mizí 1 – 2 měsíce po zákroku, pro urychlení hojení doporučujeme užívat enzymatickou léčbu – Wobenzym.
Dle zvyklostí operatéra může být doporučena s odstupem času lymfodrenáž nebo tzv "válečkování".

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.

Před a po

Cena zákroku
Lokální anestezie 1 partie
23 000 Kč
2 partie
34 000 Kč
3 partie
44 000 Kč
Celková anestezie 1 partie
33 000 Kč
2 partie
43 000 Kč
3 partie
53 000 Kč
4 partie
63 000 Kč
5 partií
73 000 Kč
6 partií
83 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Matúš Baran, MBA
Plastický chirurg
MUDr. Jana Bartošková
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg
MUDr. Kateřina Kiss
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Lokální anestezie 1 partie
23 000 Kč
2 partie
34 000 Kč
3 partie
44 000 Kč
Celková anestezie 1 partie
33 000 Kč
2 partie
43 000 Kč
3 partie
53 000 Kč
4 partie
63 000 Kč
5 partií
73 000 Kč
6 partií
83 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty

Proměny před a po našich klientů

Abdominoplastika s liposukcí břicha
Abdominoplastika s liposukcí

Co říkají naši klienti

Po dítěti mi zůstal na břiše nevzhledný val. Ani dietou ani posilováním jsem s ním nehnula. Jsem měsíc po operaci. Pan doktor Baran mi odsál půl litru tuku. Val je definitivně pryč. Tento týden už mizí i otoky. Těším se na finální výsledek.
Irena
28 let

Mohlo by vás zajímat

Trápíte se v posilovně, jíte zdravě a některé partie prostě zůstávají beze změn? Poslední přebytečná kila se vám nedaří zhubnout? Od porodu už utekl nějaký ten pátek, ale některé vaše partie vám jej stále připomínají? Určitě už jste slyšeli o liposukci. Jednoduše se zbavit přebytečných kil bez námahy a zbytečných diet zní jako sen.
Trápí vás kila na víc a váháte, který zákrok je vhodný právě pro vás? Abdominoplastika nebo liposukce? Jaký je v nich rozdíl? Pro koho jsou zákroky vhodné? Mají stejný účinek? Čtěte na našem blogu!
Vzpomenete si na dvě slova, která váš život převrátila úplně naruby? “Jste přijata.”, “Máte výpověď.”, “Miluji tě.”, “Ahoj Pavle.” Ne? Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme, že to byla tato: “Jste těhotná.”
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku