Aktuální informace

Máme pro vás otevřeno!

Vaše bezpečnost je naše priorita.
Dodržujeme pravidlo 3R.
ruce
roušky
rozestupy
Jsme zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Zmenšení prsou

Efektivní způsob, jak se zbavit nadměrně velkého poprsí. To ženám často způsobuje nejen kosmetické potíže, ale také zdravotní. Velký objem prsou zatěžuje pohybový apartát a klientky často pociťují bolesti zad.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Pro ženy, které mají nepřiměřeně velký objem prsou vzhledem k jejich celkové postavě. Ať už vrozeně nebo následkem kojení, změnou váhy či metabolickým onemocněním.
 

Kdy na zákrok jít:

Obecně kdykoli, pokud zrovna neplánujete otěhotnět. V tomto období se totiž může velikost prsou výrazně změnit. Maminkám se doporučuje počkat minimálně 6 měsíců po ukončení kojení.
 

Jaký výsledek čekat:

Zmenšení objemu poprsí a případně i změna tvaru, je-li potřeba. Velkou úlevu pocítí i záda.
 

Jak zákrok probíhá

Operace se provádí v celkové anestezii a trvá 2 až 3 hodiny. Podle toho, zda jde i o modelaci nebo jen o redukci. V případě redukce dojde k odstranění přebytečného množství prsní tkáně a nadbytečné kůže a tuku. U korekční operace je navíc potřeba posunout i prsní dvorec. V mnoha případech, kdy je objem opravdu velký a zároveň je velký pokles, tyto metody kombinujeme. Je tedy provedena redukce s modelací.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Zůstanete u nás na klinice hospizalizovaní 2 noci.
 

Co vás čeká po zákroku:

Redukce prsou je zákrok velký, vyžaduje delší rekonvalescenci. Doporučujeme zůstat 14 dní v domácím léčení. Speciální prádlo se stane vaší součástí na 4 týdny.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
 

Před a po

Cena zákroku
Redukce - Klasická
50 000 Kč
Redukce - Rozsáhlá
60 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Matúš Baran, MBA
Plastický chirurg
MUDr. Jana Bartošková
Plastický chirurg
MUDr. Kateřina Kiss
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Dopřejte si změnu hned a plaťte pak. Nově nabízíme možnost rozložit si cenu zákroku až do 24 měsíčních plateb bez navýšení.
Cena zákroku
Redukce - Klasická
50 000 Kč
Redukce - Rozsáhlá
60 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku