Proměna Olívie S.

Formé clinic
Olivia je krásná blogerka, která ví, jak pečovat o své tělo. K dokonalosti jí však chyběl...
Olivia je krásná blogerka, která ví, jak pečovat o své tělo. Zdravá strava, hodiny v posilovně a dostatek spánku jí zaručují krásnou postavu. K dokonalosti jí však chyběl kulatější zadeček, který jsme dosáhli liposukcí a následným přenosem tuku do hýždí.

Proč jste se rozhodla pro naši kliniku?

Na základě doporučení kamaráda, který kliniku chválil slovy "pokud bych se měl někomu odevzdat do rukou, volil bych určitě Formé Clinic".

S jakým problémem jste nás oslovila? Co Vás k nám přivedlo?

Mnoho let mě trápily silné paže a spodní bříško, a když je nyní možnost tuk navíc efektivně využít, rozhodla jsem se pro přenos tuku.
V posledních letech je velkým trendem zvětšování hýždí.

Jak jste byla spokojena s průběhem operace, hojeni?

Naprosto maximálně. Pan doktor mi byl neustále k dispozici na soukromém telefonu, mohla jsem s ním vše konzultovat a personál je profesionální, ale zároveň vždy milý a usměvavý, takže si nemohu skutečně na nic stěžovat:)

Je něco co Vás překvapilo, co jste nečekala (ač už pozitivně, nebo negativně)?

Po kamarádově doporučení jsem čekala, že bude klinika na vysoké, zahraniční úrovni a to se mi jen potvrdilo. Již plánuji další menší zákrok a určitě se svěřím opět do rukou lékařů z Formé clinic.

Mohlo by vás zajímat

Trápíte se v posilovně, jíte zdravě a některé partie prostě zůstávají beze změn? Poslední přebytečná kila se vám nedaří zhubnout? Od porodu už utekl nějaký ten pátek, ale některé vaše partie vám jej stále připomínají? Určitě už jste slyšeli o liposukci. Jednoduše se zbavit přebytečných kil bez námahy a zbytečných diet zní jako sen.
Trápí vás kila na víc a váháte, který zákrok je vhodný právě pro vás? Abdominoplastika nebo liposukce? Jaký je v nich rozdíl? Pro koho jsou zákroky vhodné? Mají stejný účinek? Čtěte na našem blogu!
Vzpomenete si na dvě slova, která váš život převrátila úplně naruby? “Jste přijata.”, “Máte výpověď.”, “Miluji tě.”, “Ahoj Pavle.” Ne? Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme, že to byla tato: “Jste těhotná.”

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku