Tip na vánoční dárek!

Formé clinic
22. 9. 2023
Stále váháte nad tím, co by byl ten správný dárek pro Vaši drahou polovičku, partnera? Nebo možná nevíte přesně, jaký estetický zákrok by si přál? V tom případě by mohl být vánoční dárek ve formě voucheru tou nejlepší volbou!
Máme pro Vás dvě varianty voucherů, aby si mohl vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. 

Můžete si vybrat voucher na konkrétní finanční částku, kterou chcete věnovat, nebo voucher na jakýkoliv typ operace, který najdete na našich webových stránkách. 

Pokud si nejste jisti, který zákrok by byl ten pravý, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 224 284 421, rádi Vám poradíme.
A to není vše! Ke každému dárkovému voucheru obdržíte ještě tři další dárky.
Voucher na ošetření:
  • Protégé v hodnotě 3 000 Kč, které Vám pomůže dosáhnout mladistvé a zářivé pleti bez vrásek
  • Epilace na Vámi zvolenou partii (podpaží/nohy/bikiny) ve výši až 7 500 Kč, abyste mohli zažít krásu bez nepříjemného ochlupení
  • IncoChair v hodnotě 1 500 Kč , které je určeno pro posílení svalů pánevního dna a léčby stresové inkontinence
Nechte svou drahou polovičku vybrat si to, co jí nejvíce potěší a udělejte ji šťastnou touto unikátní vánoční dárkovou nabídkou.
Zavolejte nebo vyplňte formulář a společně vytvoříme nezapomenutelný vánoční dárek pro vás nebo vaše blízké.
S láskou a přáním krásných Vánoc,
Formé Clinic

Mohlo by vás zajímat

Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku