Mgr. Lucie Petkovska, DiS. (Soukupová)

Naše manažerka Lucie. Její starost o klienty, léta zkušeností a odbornost v oboru plastiky, z ní dělají člověka na správném místě.
Lucie se u nás před 5 lety rozkoukala, vzala to pevně do svých rukou a dnes už úspěšně vede a motivuje svojí prací celý tým. Lucie je našim dříčem ve dne i v noci a my jsme moc rádi, že peče ty nejlepší dorty a tak máme ty nejsladší rána.
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku