Bullhorn lift

Pozvednutí horního rtu.
Cena zákroku
Bullhorn lift v analgosedaci
21 500 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Bullhorn Lift je velice efektivní a elegantní elevace horního rtu, při které je dosaženo zvětšení červeně rtu a zároveň i jejího obsahu. Je to minimálně invazivní metoda díky tomu, že se provádí jediným řezem těsně pod nosními dírkami a pod kořenem nosu. Poté dojde k odstranění proužku kůže a podkoží. Po sešití je dosaženo elevace rtu. Zákrok se provádí v analgosedaci.
 

Pro koho se zákrok hodí? 

Zákrok je vhodný pro ženy do věku 60 let.
 

Jaký výsledek čekat?

Dojde ke zvětšení horního rtu. Výsledek se prakticky dostaví ihned, ale samozřejmě musíme počítat s minimálním otokem, který většinou mizí v době vyjmutí stehů.
 

Příprava na operaci 

Jako před každou operací se klientka musí dostavit k operaci zdravá. Doporučujeme operaci provádět v období mimo menstruaci. Veškeré potravinové doplňky, vitaminy, především pak acylpyrin, Ginkgo Biloba se musí vysadit 3 týdny před operací. Ani užívání kortikoidů před operací není vhodné. V případě jiných léků je nutné vše probrat přímo s lékařem.
 

Jak zákrok probíhá? 

Po přesném naměření a označení oblasti se aplikuje lokální anestetikum.  Po odstranění proužku kůže se pečlivě staví krvácení a rána se šije ve dvou vrstvách. Vrchní vrstva kůže se šije nevstřebatelným materiálem, který se odstraňuje 7 - 10 den po operaci. Antibiotika nejsou zapotřebí.
 

Délka hospitalizace: 

Po zákroku v analgosedaci klientka stráví po operaci na oddělení asi 4 hodiny a poté odchází domů. Hospitalizace není nutná.
 

Pooperační péče:

Po operaci je potřebné celou oblast ledovat. Klientka místo náplasti používá speciální švýcarský gel (Stratamed) a to po dobu 2 - 3  měsíců po operaci. Tento gel napomáhá tomu, že jizva po operaci nebude tolik viditelná. Samozřejmě je třeba se vyvarovat nadměrného zatěžování a pohybu horního rtu a nosu (žvýkání, utírání nosu, líbání). Pro urychlení hojení a odstranění otoku  doporučujeme užívat  Wobenzym po dobu 2 - 3 měsíců.
 

Před a po

Cena zákroku
Bullhorn lift v analgosedaci
21 500 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.

Zákrok provádí

MUDr. Petr Jan Vašek
Primář Formé clinic

Co byste měli vědět o zákroku

Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Zákrok se platí předem.
Vlastní předoperační vyšetření je velké plus, není však podmínkou. Lze jej také zajistit na naší klinice v den operace.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku