Bc. Eva Mizerová

Eva, sestra na ambulanci, má hned několik úkolu. Ráno jsou to náběry krve, měření EKG, focení klientů před zákrokem. Je i pomocnou rukou doktora u aplikací výplňových materiálů a botoxu, které se provádí právě ambulantně. Na ambulanci se vykonávají veškeré kontroly a převazy klientů.
Eva je i vyškolenou odbornicí pro ošetření s Protége intima. Je studovaná zdravotní sestra a má zkušenosti z více pražských klinik plastické chirurgie. Po práci je z ní ale máma a běží za svými dětmi. Ráda s nimi sportuje a hraje hry, a tehdy se i v ní probouzí kus dětství. A večer je z ní kulinářka, která se zdokonaluje v umění slovenské kuchyně.

Jaké zákroky provádí

Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku