Anestezie se bát nemusíte

Formé clinic
23. 8. 2019
Anestezie je dnes již naprosto běžnou součástí větších chirurgických zákroků. Na naší klinice ji provádí velmi zkušený personál s letitou praxí. Chápeme, že z ní mají někteří naši klienti respekt a občas dokonce obavy. Ty jsou dnes ale už zcela zbytečné.
Anestezie je dnes již naprosto běžnou součástí větších chirurgických zákroků. Na naší klinice ji provádí velmi zkušený personál s letitou praxí. Chápeme, že z ní mají někteří naši klienti respekt a občas dokonce obavy. Ty jsou dnes ale už zcela zbytečné.
Anestezie se nemusíte bát. Dnešní moderní metody se s těmi prapůvodními nedají srovnat. Anestezii provádíme buď lokální nebo celkovou. Lokální anestezie se provádí primárně při menších, běžných zákrocích, kde lokální znecitlivění úplně stačí - klient se cítí komfortně a necítí bolest. Celkovou anestezii provádíme v případě větších zákroků a doporučuje ji lékař s přihlédnutím na pohodlí pacienta. Pokud je ale možné, snažíme se vždy přiklánět primárně k lokální anestezii.
Při anestezii vám žádné riziko nehrozí. Neprobudíte se uprostřed operace a rozhodně se vám nestane, že by jste snad během zákroku ucítili bolest. Jak je to možné? Léta praxe našich odborníků něco takového prostě nedovolí ;). Přečtěte si více v rozhovoru s jedním z nejlepších anesteziologů České republiky - naším Mudr. Alanem Svobodou.
Článek ke stažení v PDF zde.
Naše zákroky
Zákroky, které provádíme naleztene zde.
Kdo u nás anestezii provádí
Mudr. Alan Svoboda
Mudr. Katarína Havlíková
Mudr. Pavol Getlík
Tel.: +(420) 224 284 421
Email: recepce@formeclinic.cz
Facebook: https://www.facebook.com/FormeClinicPrague/

Mohlo by vás zajímat

Osobní příběh Katky H., která prošla mateřstvím a rozhodla se pro plastickou operaci prsou
Zvažujete zvětšení či modelaci prsou? Rozhodnout se pro operaci není jen tak. Napadají vás nejrůznější otázky, ale nemáte se koho zeptat? Na nejčastější otázky jsme se za vás zeptali našeho plastického chirurga MUDr. Miloše Križka.
Uvažujete o plastické operaci prsou, ale ztrácíte se v pojmech augmentace, modelace, redukce prsou? Chcete vědět, jak dlouhá rekonvalescence vás po operaci prsou čeká? Zajímá vás, jestli budou viditelné jizvy? Nebo zda operace nenaruší činnost prsní žlázy a budete moci v budoucnu kojit? Na tyto, ale i další otázky odpovídá plastický chirurg, MUDr. Miloš Križko.
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku